Connect with us

Культура

Едді Мерфі номінований на премію Emmy 2020 року – Українські новини


Популярний голлівудський актор і комік Едді Мерфі вперше за 21 рік номінований на премію Американської Телевізійної академії – Emmy 2020.

Він разом зі своїми колегами претендуватиме на премію в якості одного з провідних популярної телепередачі Saturday Night Live.

Для Мерфі це вже п’ята спроба отримати престижну нагороду. В останній раз він боровся за неї в далекому 1999 році, після зйомок в серіалі «Піжама».

У програму Saturday Night Live Мерфі запросили ще в середині 80-х років, коли він перебував на піку своєї популярності.

Відзначимо, що для актора 2020 рік виявився досить вдалим. Йому вдалося привернути до себе увагу засновників ряду премій, серед яких номінація на «Золотий глобус 2020» за зйомки в комедії «Мене звуть Долемайт».

У планах Мерфі повернення до ролі африканського принца в продовженні популярної комедії «Поїздка в Америку», оригінал якої вийшов в 1988 році.

Венеціанський кінофестиваль 2020: основна програма фестивалю

На відміну від багатьох церемоній, Emmy 2020 відбудеться вчасно – 20 вересень 2020 року. Проводити церемонію буде американський телеведучий Джиммі Кіммел.

Про формат проведення церемонії вручення поки нічого не відомо. Керівництво Американської Академії телебачення на початку літа давало інформацію, що вона буде являти собою комбінацію сценічного і віртуального шоу.

джерело

Comments

Новости