Connect with us

Культура

Джордж Мартін дозволив «заточити його», якщо вчасно не закінчить книгу «Вітру зими» – Українські новини


Український гурт «Фіолет» представила соціальне відео на дебютний сингл з майбутнього альбому – «Слово даю».

Нової відеороботи учасники групи хотіли звернути увагу на одну з, на жаль, найпоширеніших проблем в суспільстві, як фізичне і психологічне насильство в сім’ї. Його жертвами стають як маленькі діти, так і дорослі. І на великий жах це провокує глибокі психологічні, а іноді і фізичні травми.

Далеко не всі знають, що робити в разі подібного насильства, а ще менший відсоток взагалі що-небудь роблять, щоб позбутися від цього. А що стосується дітей, то ситуація ще гірше. Вони не можуть боротися з настільки сильним противником, як дорослі. Тому вони шукають розради на вулиці, у шкідливих звичках і асоціальній поведінці. Дуже часто замикаються в собі, не наважуючись поділитися зі світом своїми страхами і травмами.

«У новому кліпі ми хочемо торкнутися теми дітей, які не мають можливості знайти притулок в рідних стінах і вимушених шукати його поза ними«, – прокоментував кліп фронтмен групи.

«Ми хаос»: Мерилін Менсон презентував новий хіт (Відео)

Кліп розповідає історію дитинства головного героя, які через роки приїжджає в своє рідне місто, де зустрічається зі своїми дитячими травмами, страхами і проблемами. Головні герої відео – особисто фронтмен групи Сергій Мартинюк і його молодший брат Богдан.

«Мабуть, кожен з нас має подібний досвід або принаймні був свідком жорстокого поводження … Хочу допомогти іншим. Тому і вирішив поділитися своєю історією », – розповів Сергій Мартинюк.

За сюжетом Сергій повертається в рідне місто, де бачить себе в дитинстві. Разом з «провідником« дитинства », герой проходить крізь усі спогади, як хороші, так і жахливі. Від веселої гри в баскетбол і побачень з дівчинкою, до побиття матір’ю.

https://www.youtube.com/watch?v=eJELdL9Tr48

Кліп знімали в Києві. Зйомки тривали два дні. Знімали на декількох локаціях: спортивних аренах КНТЕУ, залізничному вокзалі, двориках Солом’янці і станції метро «Осокорки».

Comments

Новости