Connect with us

Культура

Джої Кінг повідоміла про дату вихода сиквела – Українські новини


Новини культури:Зірка фільмів и серіалів Marvel Кларк Грегг відповів на питання про ті, чи мож ВІН вернуться в Майбутнього до роли агента Філа Колсона.

Кларк Грегг грає агента Філа Колсона з тих пір, як "Залізна людина" ознаменував початок кінематографічної Всесвіту Marvel в 2008 году. После цього ВІН з'являвся и в сіквелі фільму, и в "Торі", поки трагічно НЕ загінув в "Месники".

На щастя для фанатів, персонаж Грегга получил переродження, а разом з ним и власне шоу – "Агенти Щ.И.Т.". Там Йому теж довелося не раз вмирати, но Кларк незмінно повертався до своєї роли. І тепер, коли серіал добігає кінця, глядач не терпиться дізнатіся, Якою буде подальша доля Колсона.

У недавньому інтерв'ю Variety сам актор відповів на це питання Вкрай невизначено.

"Здається, зараз Дійсно вдалий час, щоб оголосіті, що … я насправді не знаю", – пожартував Грегг. А потім зізнався, что насилу может уявіті розклад, при якому б отказался знову зіграті Філа.

"Миті посуд стало особливо важких": режисер "вартового Галактики" Втрата Камінь Сілі

"Я всегда в захваті, коли бачу, як смороду змінюють Тимчасові рамки и створюють мультивселенной Всередині Загальної Всесвіту. І я часом кажу Собі: "Але ж я бачив сценарії, в якіх мені нашли б місце!" Так что з ЦІМ персонажем я навчився Ніколи НЕ Говорити "ніколи", но кож я вдячний и за ті, что мені Вже удалось отріматі", – зізнався актор.

Так что про майбутні плани Колсона Нічого НЕ відомо, но Грегг явно готов вернуться до цієї роли. А поки фанати з нетерпінням чекають качана сьомий сезону програми "Агенти Щ.И.Т.", Який стартує 27 травня.

джерелоComments

Новости