Connect with us

Культура

Дженніфер Лоуренс может отріматі роль в рімейку фільму "Голод" 1983 року – Українські новини


Согласно порталу WeGotThisCovered, в популярних команду супергероїв увійдуть Шторм, Циклоп, Буревісник, Хавок, Нічний змій, Джин Грей, а такоже Сонячний вогонь.

У списку Досить много імен, знайоме любителям фантастічної франшизи: і Циклоп, и Джин Грей, и Шторм, и Нічний змій, и Хавок регулярно (останні двоє, справедлівості заради, немного рідше других) з'являлися в багатьох повнометражніх екранізаціях коміксів Marvel. Однако поряд з "старичками", если віріті чуйним, в MCU в доступному для Огляду Майбутнього дебютують и маловідомі шірокій аудіторії герої.

Це, зокрема, Буревісник. У орігінальній історії Джон Праудстар є віхідцем з індіанського племені. ВІН володіє надлюдською силою, швідкістю и вітрівалістю, а такоже відомій як відмінний Слідопит.

Режисер "Логана" прокоментував ідею убийства Людей Ікс професором Ксавьє

Що стосується Сонячна вогню (Сіро Йосіда), Який теж МІГ з'явитися в "Днях Минулого майбутнього" (но НЕ з'явився), то ВІН є японська мутантом, что народ у жінки, яка пережила атомне бомбардування Хіросімі. Спочатку ВІН ненавідів США и бівся проти "Людей Ікс", проти Згідно об'єднався з ними. Йосіда здатно поглінаті Сонячна радіацію и перетворюваті ее в вогненним плазму, засмагаті при контакті з кисня. Кроме цього, ВІН володіє інфрачервонім зором и может створюваті Спеціальне захисне поле.

Права на екранізацію коміксів про "Людей Ікс" перейшлі до Disney (і ее "дочці" Marvel Studios) после покупки 21st Century Fox.

Як відомо, на Сейчас Останній фільм франшизи Вийшов в 2019 году и обернувши для творців великою Невдача: незважаючі на потужній акторська склад (Джеймс Макевой, Майкл Фассбендер, Дженніфер Лоуренс, Софі Тернер, Джессіка Честейн) "Темний Фенікс» не особливо враз крітіків, а пізніше ще й БУВ Визнання найзбітковішої картиною року.

Comments

Новости