Connect with us

Культура

Дженніфер Хадсон випустила саундтрек "Memory" до фільму "Кішкі" (Відео) – Українські новини


Новини культури:ДЕЙЗІ Рідлі розповіла про стосунки головного героїв Рей и За в дев'ятому епізоді "Зоряний воєн".

Через роки очікувань "Зоряні Війни: Скайуокер. Восход" Нарешті виходом на екрани. Цей фільм стане заключний в новій трілогії, а такоже покладаючи край "Сазі про Скайуокера", яка Почаїв ще з епізоду "Нова надія".

Незважаючі на ті что Рей (ДЕЙЗІ Рідлі) и По Демерон (Оскар Айзек) є ключовими героями останніх картин, у них почти НЕ Було спільніх сцен – Вперше смороду зустрілися лишь в кінцівці "Останніх джедаїв".

Коментуючі отношения между За и власної героїнею в прийдешнього фільмі, Рідлі натякнула, что глядач НЕ Варто чекати повної гармонії: "Їх пов'язує дружба, хоча в спілкуванні между ними не все так гладко. Альо це даже добро, Аджея на ділі друзі собі так и ведуть. Смороду Постійно говорять один одному Щось на кшталт:" Ти мене дратуєш "," Замовкні ", "Я намагались чинити правильно, так що ти теж давай". Альо мені це дійсно подобається. мені такоже Було дуже весело играть ЦІ сцени з Оскаром. У тій же година Джон (Бойега) всегда Виступає тім хлопцем, Який немов би говорити: "Про Боже, може, вистача Вже? ". Це Було здорово".

"Ті": в мережі з'явився дебютний трейлер іншого сезону серіалу (Відео)

Судячі з Усього, об'єднавшись в команду, Рей и По будут часто сперечатіся, что дает грунт для масі комедійніх моментів, но у випадка з настолько напруженного фільмом Частка гумору буде дуже Доречний. Що до сюжету "Зоряний воєн: Скайуокер. Восход", то Lucasfilm успешно зберігає его в секреті, лишь підігріваючі Інтерес глядачів. Фільм Вийди в широкий прокат Вже 19 грудня.

джерело

Comments

Новости