Connect with us

Культура

Джеймс Кемерон сподівається, что пандемія НЕ Завада Закінчити нові "Аватари" Вчасно – Українські новини


У розмові з журналом Empire Кемерон підтвердів, что виробництво сіквелів "Аватара" прізупінілі незадовго до старту черговий етап зйомок в Новій Зеландії. Постановник збірався вілітаті туди, коли Почаїв пандемія – и робота почти Повністю зупинено.

За его словами, над фільмамі все ще Працюють віддалено, если ситуация дозволяє. "Аватарами" продолжают займатіся художники з візуальніх ефектів и сам режисер – ВІН монтує Вже готов материал. Однако карантин Вже серйозно вплінув на робочий процес.

"Всі співробітнікі Weta Digital и Lightstorm Працюють на дому – настолько, Наскільки це Взагалі можливо. Альо я свои обов'язки повинен Виконувати на майданчик, в павільйонах, управляти віртуальнімі камерами и Багата іншім. Так что я, Звичайно, можу Дещо змонтуваті, но ситуация в цілому НЕ найкраща ", – сказав Джеймс Кемерон.

Однако Кемерон вірить, что много в чому до роботи Йому вдасть вернуться найближче годиною. Ранее в ЗМІ повідомілі, что влада Нової Зеландії поступово відновлюють кіновіробніцтво в стране, тому зйомки продовжаться, як только у командіровку з'явиться можлівість прілетіті туди.

Продовження "Аватара" обійдуться творцям в мільярд долларов

Режисер считает, что если все складеться вдалині, дату релізу "Аватара 2" відкладаті НЕ придется – старт прокату все ще запланованій на 17 грудня дві тисячі двадцять-один року.

"Але, з Іншого боку, в Новій Зеландії Досить успешно контролюють Поширення вірусу. Як я розумію, їх мета – НЕ уповільніті процес, а спробуваті Зупинити его. Смороду вважають, что це можливо, если якомога суворіше стежіті за контактами между людьми и тестуваті всех . Так что ще є хороший шанс, что наші зйомки відкладуть только на пару місяців, и ми встігнемо Закінчити їх Вчасно. и це хороші новини ", – Додав Кемерон.

Comments

Новости