Connect with us

Культура

Джаз на Дніпрі 2020: в Україні відбудеться V Міжнародний фестиваль


З 8 по 9 серпня 2020 року відбудеться Міжнародний джазовий фестиваль «Джаз на Дніпрі-2020», який пройде в онлайн- і офлайн-форматі.

Через карантин і неможливості популярних світових артистів приїхати в Україну організатори Міжнародного джазового фестивалю «Джаз на Дніпрі New Story» вирішили поміняти дату, а також формат проведення грандіозного музичного події.

Як зазначено в тендері на сайті держзакупівель Рrozorro, Перший день фестивалю, 8 серпня, пройде в закритому концертному приміщенні, а другий, 9 серпня, – на Фестивальному причалі в форматі Open air.

Джазовий фестиваль в Дніпрі підготував яскраву розважальну програму для глядачів онлайн-формату, який буде транслюватися на офіційному Youtube-каналі проекту 8 і 9 серпня. Початок трансляцій заплановано на 19.30.

Metallica відкрила доступ до концертного запису 1994 (Відео)

В онлайн-програмі візьмуть участь світові зірки джазу, а також відомі українські артисти. Крім того, в прямому ефірі на запитання глядачів дадуть видатні діячі міжнародного музичного бізнесу.

Відзначається, що подія буде дотримуватися обов’язкових санітарно-гігієнічних норм, встановлених на на відкритих майданчиках. Місця будуть перебувати на відстані не менше 1,5 м один від одного.

Нагадаємо, станом на сьогодні, 16 липня, в Україні зафіксували 848 нових випадків COVID-19. Від коронавируса померли 18 осіб, 800 – одужали.

джерело

Comments

Новости