Connect with us

Культура

Джастін Тімберлейк и Anderson .Paak представили кліп на саундтрек до мультфільму "Тролі 2" – Українські новини


Новини культури:Робота над "Блейд" набірає обертів, и кіностудія Marvel качана підбір акторів на роли у фільмі.

За данімі порталу We Got This Covered, Джон Бойега, Який виконан роль Фінна в "Зоряному війнах", зацікавленій пропозіцією зіграті ліходія в Майбутнього фільмі Marvel "Блейд". Портал стверджує, что інформація получил з джерела, Який Ранее повідомляв деталі "Форсажу 9", Які підтверділіся. Джону Бойега предложено роль Диякона Фроста.

У фільмі "Блейд" 1998 року роль Фроста виконан актор Стівен Дорфф. У цьом фільмі ліходій БУВ плейбоєм и революціонером, Який Хотів Изменить традиції Спільного проживання вампірів и людей. ВІН Хотів віклікаті стародавнього бога вампірів и превратить людей в їжу для свого роду. Альо Блейд зруйнувалися цею план.

У коміксах ж образ Диякона Фроста зовсім Інший. Це сівоволосій навчань арістократічної зовнішності, Який Випадкове ставши вампіром и навчився створюваті двійніків зі своих жертв. Кроме того, самє его вампірство прізвело до з'явиться Блейда, так як ВІН покусавши его мати незадовго до пологів.

Ідріс Ельба может вернуться в Прапора "Хоббс и Шоу 2"

Джерело порталу Нічого не говорити про сюжет нового фільму. Альо Самі журналісти вважають, что просто повторюваті Попередній фільм Було б безглуздо, тому при перезапуску історії Блейда Marvel захочуть в якійсь мірі з'єднати обидвоє варіанти Диякона Фроста – з коміксів и з попередня фільму. І талант Бойега может Їм в цьом помочь.

джерело

Comments

Новости