Connect with us

Культура

Дві українки номіновані на шведський премию Астрід Ліндгрен – Українські новини


На Франкфуртському Книжковому ярмарку, яка відбулася вчора, 17 жовтня, з'явився список номінантів на шведський премию Астрід Ліндгрен. Список буде особливо цікавім для всіх, хто захоплюється літературою для "молодих дорослих".

Як зазначається, до Переліку номінантів на премию The Astrid Lindgren Memorial Award такоже увійшлі две українки, а самє Катерина Штанко та Леся Вороніна.

Всього на премию номіновано 237 кандидата з 68 стран. Серед них 49 невідоміх імен, 46% жінок и 41% чоловіків, а такоже 13% ОРГАНІЗАЦІЙ.

Катерина Штанко – українська художниця-графік и письменниця, а такоже Заслужений художник України. Художниця продолжает брати участь у багатьох українських та міжнародніх фестивалях.

Ранее вона співпрацювала з такими відомімі Українськими Видавництво як: "Видавництво Старого Лева", "Веселка", "Дніпро", "Марка України" і "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА". У 2014 году Вийшла книга "Дракони, вперед!", В якій вона стала и автором, и ілюстратором. Видання Було відзначено "Дитячий книгою року BBC – 2014".

ТОП кращих книг з реальними історіямі, Які ви повінні Прочитати (Фото)

А Леся Воронина – українська письменниця для дітей, а такоже перекладачка и журналістка. За свою письменницьких діяльність вона написала понад 100 коміксів. Сюжети коміксів Лесі Вороніної з'являлися в Журналі "Соняшник" на протязі 13 років.

Леся Воронина такоже є членом Спілки письменників України та Асоціації українських письменників. Найпопулярнішімі дитячими творами пісьменніці є: збірка повістей "Суперагент 000", "Таємниця Чорного озера" і "Пригоди голубого папуги".

Нагадаємо, что имя переможця The Astrid Lindgren Memorial Award-2020 стане відомо 31 березня.

Comments

Новости