Connect with us

Культура

Дуа Липа виклала кліп на пісню Levitating, записану разом з Мадонною і Міссі Еліот (Відео) – Українські новини


Девід Ф. Сандберг представив перший тизер другій частині «Шазама», а також анонсована дата зйомок і прем’єри очікуваної супергеройський комедії.

Хоч в компанії WarnerMedia зараз відбуваються глобальні зміни, які можуть вплинути на графік виходу фільмів, сайт TheIlluminerdi повідомляє, що це не торкнеться сиквел фільму «Шазам!».

Очікуваний фанатами фільм вже був один раз відкладений через пандемію коронавируса. Планується, що зйомки картини почнуться навесні 2021 року, а прем’єра відбудеться 4 листопада 2022 року.

Очікується, що сиквел буде створювати та ж команда, що зняла і перший фільм. Режисером буде Девід Ф. Сандберг, сценарій напише Генрі Гейден, а головну роль зіграє Закарі Лівай. Хто ще з акторів «Шазама» з’явиться в продовженні, поки невідомо. Але фанати покладають надії на те, що Супермен у виконанні Генрі Кавілла з’явиться в другій частині по-справжньому, а не так, як в першій. У ньому через розбіжності знімальних розкладів Девіду Сандбергу довелося придумувати, як показати Супермена без Кавілла. В результаті сцену побудували так, що був показаний тільки торс персонажа, а коли камера рушила в бік особи, то сцена закінчилася.

Дуейн Джонсон показав перший, але дуже короткий тизер «Чорного Адама» (Відео)

Тизер «Шазама 2»

Раніше в цьому році Закарі Лівай розповів про сиквел наступне: «Чесно кажучи, я мало що знаю про те, що буде, тому що робота над сценарієм все ще триває. Я знаю якісь загальні ідеї, але я в захваті від усього, що мені розповіли. Адже це саме те, що я хочу. А я хочу, щоб друга частина виявилася крутіше першої, яка була хороша«.

джерелоComments

Новости