Connect with us

Культура

Другий сезон серіалу "Життя после смерти" від Netflix Вийди Вже 24 квітня – Українські новини


Новини культури:Джон Сіна натякнув на нову роль супергероя.

Популярний американський рестлер, телеведучий и актор Джон Сіна натякнув на одну зі своих можливий перспективних ролей.

На життя без офіційній странице в соціальній мережі Instagram ВІН опублікував ілюстрацію з комікса X-O Manowar видавництва Valiant Comics.

Сіна прокоментував, что именно ВІН МАВ на увазі. Відзначімо, что чуйні про ті, что ВІН может зіграті в екранізації цієї Серії, стали пошірюватіся Навесні 2020 року, проти ніякіх офіційніх підтверджень поки НЕ послідувало.

Про кого йдет:

Персонаж дебютував в 1992 году. У центрі сюжету встігають Арік брав участь в боях з військамі римської Імперії. Одного разу ВІН БУВ Викрадення інопланетною расою и провів Якийсь час у рабстві. Одного разу Йому удалось заволодіті непронікною бронею Шанхарой, якові могли надіті лишь обрані воїні. Через Тимчасова Зсув Арік віявляється на Землі в 2012 году и віявляє, что світ змінівся до невпізнання. Тепер варвара Належить найти своє місце в новій реальності.

У Джона Сіні великий досвід зйомок у фантастичних бойовики. Всі шанувальник его творчості зможуть оцініті его Наступний роботу в 2021 году, коли на екрани Вийди фільм "Форсаж 9".

Нагадаємо:

У мережі з'явилися Перші кадри нового комедійного серіалу Netflix "Космічні сили".

Компанія Sentient Entertainment зніме ремейк культового фільму жахів 2001 року "Інші" режисера Алехандро Аменабара.

Керівництво Warner Bros, Розглядає можлівість полного Скасування зйомок Заснований на коміксах DC фільму "Флеш" после скандалу, в якому опинивсь замішаній виконавець головної роли Езра Міллер.

джерелоComments

Новости