Connect with us

Культура

другий сезон серіалу «Модифікований вуглець» стане останнім – Українські новини


Netflix вирішив відмовитися від подальших зйомок фантастичного серіалу «Модифікований вуглець». Згідно з даними видання The Hollywood Reporter, другий його сезон стане останнім.

Джерела зазначають, що таке рішення було прийнято ще навесні. В якості причини вказується результат традиційного аналізу глядацької аудиторії в порівнянні з витратами на виробництво. Пандемія коронавируса не має до закриття серіалу ніякого відношення.

Дія в літературному першоджерелі, на якому заснований проект, відбувається в далекому майбутньому, в якому люди навчилися повністю копіювати особистості і переміщати їх в інші тіла. Ключовий персонаж колишній найманець по імені Такеши Ковач «подорожує» через століття в різних тілах або, як їх прийнято називати в творах, «оболонках».

У першому сезоні, представленому глядачам в 2018 році, роль Ковача виконував актор Юель Кіннаман, у другому його змінив Ентоні Макі, знайомий глядачам за роллю Сокола у фільмі «Перший месник 2: Інша війна».

Netflix зняв документальний фільм про створення першого сезону «Відьмака»: трейлер (Відео)

«Модифікований вуглець» виявився не першим проектом Netflix від продовження якого потоковий сервіс відмовився в 2020 році.

джерело

Comments

Новости