Connect with us

Культура

Драма "плем'я" ВСТАНОВИВ рекорд за кількістю переглядів – Українські новини


Новини культури:Дебютний фільм режисера Мирослава Слабошпицький "плем'я" ставши прориву національного кінематографа.

В кінці грудня Минулого року картина "плем'я" увійшла в 50 кращих фільмів десятиліття за версією престижного видання Rolling Stone, Опинившись среди голлівудськіх картин іменітіх режісерів. Вона Вийшла в прокат в 2014 году, а з того часу, як з'явилася у вільному доступі на ютубі 2015 го, ВСТАНОВИВ рекордну Кількість переглядів сторінок для українського кіно – 50 миллионов.

Експерт відзначають, что такого успіху НЕ досягала Жодна робота вітчізняніх сценарістів. Варто Зазначити, что драма "плем'я" зацікавіла набагато более, чем пів миллиона глядачів, Аджея до рейтингу не попали дані з показу в кінотеатрах, від продажу дисків Із записів и переглядів на платних стрімінговіх платформах.

Що відомо про фільм Мирослава Слабошпицький "плем'я"?

За две години фільму Глядачі НЕ почують ні слова. На екрані только мову жестів и Ніякого дубляжу або субтітрів. Картина розповідає драматичну Історію інтернату для підлітків з порушеннях слуху. Тут панують свои закони и щоб Вижити в жорстокости мире, нужно дива одним з "племені". У фільмі є и любов, и інтрігі, и непріхована жорстокість и насильство.

"Космічні сили": в мережі з'явився тизер нового серіалу Netflix (Відео)

Всі актори, Які зігралі в картині глухонімі. До зйомок у фільмі ніхто з них не МАВ акторська досвіду. Підлітків режисер шукав по всій стране в закладах для дітей з вадамі слуху.

джерело

Comments

Новости