Connect with us

Новини Вінниці

До вінницького гуртожитку, в якому живуть переселенці, передали нові меблі


Один із вінницьких гуртожитків, на базі якого розташований центр проживання для внутрішньо переміщених осіб, отримав вантаж допомоги. Цього разу передали меблі, дзеркала, прасувальні дошки та сушарки для білизни.

Про це повідомили у Вінницькій міській раді.

Як розповів директор ПТНЗ Валерій Джаків, з перших днів тотальної війни переселенців розмістили в гуртожитку навчального закладу.

«Перші поселенці у нас були вже 24 лютого, але з часом завдяки міжнародній громадській організації Acted зробили капітальний ремонт у 18 кімнатах, де ще будуть встановлені отримані меблі. Після повної згоди переміщені особи переселяться до цих кімнат». він каже.

Сьогодні прибув вантаж допомоги від ООН. Цього разу транш підтримки включає меблі, а саме: ліжка, тумбочки, комоди, шафи, столи, табурети, дзеркала, прасувальні дошки, сушарки для білизни тощо.

«Така підтримка дуже доречна і важлива, тому що цей вантаж включає меблі і є дуже цінним на даний момент. Тому що зараз, коли ми абсолютно не маємо ресурсів, нам потрібна допомога. Відтепер ми будемо забезпечені мінімально необхідним для проживання в комфортних умовах. Ми неймовірно вдячні за те, що маємо дуже гарне житло, з якісним ремонтом та меблями», – каже переселенка з Донецької області Юлія Гост.

Повідомлення в зручному форматі на нашому телеграм-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.infoФото ВМРПідпишіться на Вінниця.info в Telegram

Щоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://www.vinnitsa.info/news/do-vinnyts-koho-hurtozhytku-v-yakomu-zhyvut-pereselentsi-peredaly-novi-mebli.html

Comments

Новости