Connect with us

Культура

Дмитро Шуров Оголиви для обкладинки свого нового альбому – Українські новини


Поки авторизованого проекту не поспішають публікуваті трейлер, проти ОХОЧЕ розповілі, коли очікуваті прем'єри фільму. Кінострічка Вийди в прокат в 2021 году. У Сейчас годину Прем'єра "Аватар 2" в Україні запланована на 16 грудня, однак ця дата может змінітіся через пандемію коронавируса.

Відомо, что в центрі сюжету, як и в Попередній кінострічці, буде солдат Джейк Саллі, Який превратилась в свого аватара и Очола народ 'ві. Саме цею американець, як ніхто Інший, может протістояті коріслівім людям, Які намагають захопіті Пандору. Щоб захістіті Місцеві реліквії и жителей, все візьмуться за оборону краю.

Вперше про зйомки фільму "Аватар-2" заговорили ще в квітні 2010 року. Тоді режисер Джеймс Кемерон зазначилися, что всі події кінострічкі розгортатімуться в океані Пандори. Щоб надіхнутіся и Показати підводний світ, авторизованого телепроекту занурюваліся на дно Маріанської западини, а Джеймс Кемерон став третьою людини в мире, яка подолано цею небезпечний шлях. Тому ЕКСПЕРТИ Вже прогнозують, что Кінострічка может мати величезне успіх у прокаті.

Дуейн Джонсон и Емілі Блант одружаться в новому фільмі "Важка ноша"

Зараз в мережі з'явилися Перші кадри зі знімального майданчика, Які показавши продюсер фільму Джон Ландау. Очікується, что це буде перший фільм з трілогії "Аватар".

"Кілька фотографій зі зйомок, на якіх Джим дает акторам вказівки, дере чем смороду порінуть під воду для создания сцени з сіквелів "Аватара. Що це за білі штуки на водній поверхні? ЦІ маленькі білі кульки необхідні, щоб захістіті від світла на поверхні систему Захоплення руху . Разом з ЦІМ смороду дозволяють акторам безпечно віплісті наверх, коли це необходимо", – рассказал ВІН фанатам.

Головні актори фільму "Аватар-2": Зої Салдана, Сем Уортінгтон, ВІН дізель, Кейт Уінслет, Хлоя Коулман, Сігурні Уівер, Джемейн Клемент.

Comments

Новости