Connect with us

Культура

Дівчина Бонда Вийшла заміж за агента 007, но зберегла прізвище – Українські новини


Новини культури:У новому ювілейному епізоді "бондіані" агента 007 чекають серйозні перестановки в особістом жітті. Британський шпигун Нарешті розсудлівім.

Согласно з сюжетом фільму «Не годину поміраті", Джеймс Бонд одружується на героїні Леї Сейду – лікаря Мадлен Суонн, яка Вперше з'являється у фільмі 2015 року "007 Спектр". В одній зі сцен Бонд ніжно вітає свою молоду дружину словами: "Добрий ранок, місіс Суонн ".

На що вона відповідає: "Ти маєш на увазі міс Суонн".

После чого Джеймс обдаровує Мадлен Захоплення подивимось. Чи не залішається сумнівів, чому агент 007 Вибравши самє ее, – вона така ж, як и ВІН: жорсткий, незалежна, до того ж дочка запеклася злочинця.

За такой феміністській діалог в Дусі годині Варто віддаті належно сценарістці Фібі Уоллер-Брідж. Вона постаралася, щоб франшиза, что Вихід на Великі екрани в 21 столітті, враховувала сучасні віяння.

Подивитись Цю публікацію в Instagram

Публікація від (@ 007)

Хто стане головного ліходієм сиквела "Чудо-жінка 2"?

Додамо, что в ІНШОМУ творці 25-го епізоду Дбайливий охороняють сюжет від спойлерів. Як пишуть у віданні The Sun, режисер Кері Фукунага зняв три Різні кінцівкі, и только одна з них виявило правдивості.

Українська Прем'єра "Немає часу вмирати" состоится 9 квітня 2020 року. Кроме Деніела Крейга и Леї Сейду в довгоочікуваному екшені зігралі рамі Малек, Бен Уішоу, Джеффрі Райт и Крістоф Вальц.

джерелоComments

Новости