Connect with us

Культура

Disney відклала вихід «Мулан» на невизначений термін – Українські новини


Письменник Марк Доусон спеціально скупив цілих 400 власних книг The Cleaner ( «Чистильник»), щоб опинитися в списку бестселерів Sunday Times.

Про незвичайний випадок письменницької конкуренції в Британії повідомило видання The Guardian. Британський письменник Марк Доусон випустив свою нову книгу The Cleaner в червні цього року, а через півтора місяці твір виявився на 8 місці в рейтингу бестселерів The Sunday Times.

Щоб досягти такого успіху, Доусон довелося розкупили цілу партію своїх книг в магазині в Солсбері. Продавці були не проти.

Як зізнався сам письменник в подкасті Self Publishing Formula, він запитав своїх фанатів, чи готові вони купити книги з його рук, але набагато дешевше. На що вони погодилися, і Доусон замовив партію книг за 3,6 тисяч фунтів.

Варто підкреслити, що спочатку книга була на 13 місці в топі, але після «маркетингової» витівки автора, The Cleaner піднявся на 8 місце.

«Справа Василя Стуса» розкупили: книга Вахтанга Кіпіані користується великою популярністю

Більшість колег британського письменника порахували такий вчинок досить низьким і не професійним. Тепер укладачі списку запевнили, що не будуть враховувати ці 400 книг.

Відзначається, що Марк Доусон не порушив жодних британських законів і заборон. На його твір зараз активно здійснюються попередні замовлення з Європи, США та Австралії.

джерелоComments

Новости