Connect with us

Культура

Дерло хедлайнером Leopolis Jazz Fest дві тисячі двадцять один року стало співак Seal – Українські новини


Новини культури:Співак Seal побажав усім українцям залішатіся здоровими и зустрітіся з ним на фестивалі у Львові.

Одним з хедлайнерів Leopolis Jazz Fest 2021 таборі володар чотірьох премій Греммі британський співак Seal.

Як повідомілі організаторі фестивалю на странице в Facebook, Seal віступатіме 25 червня 2021 року на Сцені ім. Е. Рознера.

"За свою видатних кар'єру, яка налічує понад два десятиліття, лондонський мультиплатиновий співак и сонграйтер Seal зосередівся на творче прагненні: Висловіть повне Відчуття любові через пісню", – відзначають організаторі Leopolis Jazz Fest.

Львівський Leopolis Jazz Fest переноситися на 2021 рік

Відомій своим неповторним Хрипко баритоном и Класичним написання пісень, Seal досяг успіху в багатьох Музична жанрах. Его м'який тембр, Який звучить у хітах "Crazy" і "Kiss from a Rose", швидко закріпів за ним статус шанованого співака.

За ЦІ роки Seal розшірів свой Вплив Завдяк Великій кількості авторської музики и емоційнім обкладинка, а такоже получил безліч премій Греммі и продавши более 30 миллионов альбомів по всьому світу.

Seal такоже записавши вітальне Звернення до українців, в якому побажав усім залішатіся здоровими и зустрітіся з ним на ювілейному фестивалі у Львові.

Такоже співака добре знають, як колишня Чоловіка німецької супермоделі Хайді Клум Завдяк їх бурхливих роману и гучного розставання (2004-2012).

Ще Довго после розлучення співак носів Обручка, аргументуючі це тім, что до ціх пір любити Хайді Клум.

джерелоComments

Новости