Connect with us

Новини Вінниці

Депутати ухвалили зміни до бюджету Вінницької громади


27 січня на черговому засіданні Вінницької міської ради депутати ухвалили зміни до бюджету на 2023 рік.

Необхідність такого рішення зумовлена ​​обсягом освітньої субвенції з державного бюджету для міста та територіальної громади Вінниці на поточний рік, доведений Кабінетом Міністрів. Враховуючи, сума доходів основного кошторису громади наразі становить близько 6 млрд грн, а заплановані видатки в межах 6,4 млрд грн.

До міського бюджету перераховано субвенції: на виплату заробітної плати педагогічним працівникам інклюзивно-інформаційних центрів та приватних шкіл за рахунок освітньої субвенції у сумі 17,5 млн грн та на забезпечення держ. підтримка осіб з особливими освітніми потребами, – розповіла директор фінансового департаменту міської ради Наталія Луценко.

За її словами, основні зміни в бюджеті відбулися в частині додаткових видатків. На основні позиції спрямовано 117,4 млн грн.

Міський голова Вінниці Сергій Моргунов озвучив основні напрямки, куди підуть гроші.

Цим рішенням ми надали нашим захисникам майже 13 млн грн, в основному на транспорт, паливно-мастильні матеріали, спорядження, в тому числі каски. Ми продовжуємо вдосконалювати наші структури цивільного захисту, в тому числі і притулок на Замостянській, 34А, спрямовуємо 14 млн грн. Ми надаємо підтримку громадам, які постраждали від російського терору, особливо Херсонщині, зазначив очільник громади.

До переліку нагальних потреб громади також увійшли:

  • закупівля генераторів для підприємств з критичною інфраструктурою,
  • ретранслятори та портативні радіостанції для покращення радіозв’язку,
  • місцеві роботи,
  • та встановлення безперебійного електропостачання на світлофорах.

Нагадаємо, у перший рік війни громада зіткнулася з багатьма випробуваннями. Про те, які кошти вилучено з резервного фонду бюджету Вінницької територіальної громади на їх подолання, повідомила 27 січня на засіданні Вінницької міської ради директор департаменту фінансів Наталія Луценко. Загалом, за її словами, використано майже 30,3 млн грн.Щоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://vitatv.com.ua/misto/deputaty-ukhvalyly-zminy-do-byudzhetu

Comments

Новости