Connect with us

Культура

Depeche Mode представила кліп на композіцію 2009 року – Fragile Tension – Українські новини


Новини культури:Цього року нас чекає продовження улюбленої романтичної комедії "Будка поцілунків" з Джої Кінг в головній роли.

Джої Кінг, віконавіця головної роли в романтічній комедії "Будка поцілунків", повідоміла про дату вихода сиквела: "24 липня, всього за кілька днів до мого дня народження. (Актриса народилася 30 липня). Який прекрасний подарунок! Я так рада".

Фільм "Будка поцілунків" Вийшов на каналі Netflix в 2018 году и розповідав про товарішують з раннього дитинства Ель Еванс (Джої Кінг) и Лі Флінн (Джоел Кортні). У старшій школі Ель розуміє, что Закохана в головного красеня школи и поганого хлопця, старшого брата Лі Ноа (Джейкоб Елорде). Альо сім'я Краще одного – це табу. Тому Ель и Ноа Належить пройти довгий шлях, дере чем смороду поцілуються и розберуться в своих почуття один до одного. В кінці фільму Ноа їде Вчитися в Гарвард, а Ель залішається Вчитися в школі.

Новий фільм розповість про отношения на відстані. У класі Ель з'явиться новий однокласник Марко (Тейлор Перес), а Ноа познайоміться з Ідеальною на перший погляд дівчиною (Мейсі Річардсон-Селлерс).

Продюсер "Аватара" анонсував Відновлення роботи над сиквелом

На питання, чи може "Будка поцілунків" стати повноцінною франшизою з великою кількістю фільмів, Кінг відповіла: "Я Поняття не маю. Мені дуже хотілося б, щоб це стало чімось більшім. Я сама великий фанат "Будки поцілунків".

джерелоComments

Новости