Connect with us

Новости региона

демонстранти будували барикади і перекривали вулиці, є затримані ᐉ Народна ПравдаУ Сіднеї у понеділок пройшов мітинг проти зміни клімату. Поліція була змушена перекрити основні дороги в центрі міста, а ранковий рух знаменитим Сіднейським мостом Харбор-Брідж було тимчасово припинено після того, як жінка на знак протесту прикувала собі цепом до свого автомобіля.

Про це повідомляє РБК-Україна із посиланням на Reuters.

У ході акцій протесту поліція заарештувала одинадцять мітингувальників, у тому числі жінку, яка, за словами поліції, прикувала собі до машини, попередньо перекривши всі смуги руху. Автомобіль був відправлений на штрафмайданчик.

Десятки активістів пересувалися основними дорогами і створювали хаос для автомобілістів. Вони вимагали від уряду скорочення використання газу та вугілля. У поліції заявили, що мітингувальники кидали на дорогу сміттєві баки, також намагалися зводити барикади зі будівельного мусору.

За оцінками поліції, у протесті взяли участь близько 60 осіб. Австралія є одним із лідерів за викидами вуглецю у розрахунку на душу населення, а також найбільшим у світі експортером вугілля та зрідженого природного газу.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Австралія передасть Україні загалом 34 БТР. Перші чотири бронетранспортери M113AS4 були завантажені в український літак Ан-124 19 червня. Ще буде передано 10 таких машин.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

Источник

Comments

Новости