Connect with us

Новини Вінниці

Делегація з Вінниці зустрілася з заступником мера Вроцлава


Триває робочий візит представників Департаменту економіки та інвестицій у Вроцлаві. Днями відбулася зустріч із заступником мера Вроцлава з економічних питань Якубом Мазуром.

Ми обговорили низку питань щодо співпраці наших громад зараз і в майбутньому. Насамперед йшлося про можливості для розвитку економіки.

Наша Вінниця все більше буде на слуху польських компаній як інвестиційно привабливе місто. Ми поділилися власним досвідом і надбаннями, які роками впроваджуємо в економічну сферу і, звичайно, не залишили байдужими підприємців. Щоб знайти інвестиції, їх потрібно шукати. Це важливе завдання, коли йдеться про врегулювання кризи в ці важкі часи. Для нас дуже важлива зовнішня підтримка, тому ми сподіваємось, що цей робочий візит вже дуже скоро принесе результати, – каже заступник Вінницького міського голови Андрій Очеретний.

Вінницька делегація зустрілася із заступником мера Вроцлава

Він також додав, що Польща є країною, яка всебічно підтримує наш народ з моменту повного вторгнення Росії на територію України. Окрім надання прихистку тисячам українських родин, турботливі поляки продовжують надавати гуманітарну допомогу тим, хто залишився в країні.

Також обговорили можливість консультацій з фахівцями з Вроцлава, які спеціалізуються на поводженні з відходами. Це дуже важливо з точки зору збереження навколишнього середовища, адже Вінниччина, крім іншого, виступає за раціональне використання ресурсів, – каже Андрій Очеретний. – Крім того, обговорили все, що стосується міської мобільності з точки зору громадського транспорту. Ратуша Вроцлава комплексно підходить до оновлення автопарку та дбає про його «чистоту», адже екологічність – на першому місці.

Вінницька делегація зустрілася із заступником мера Вроцлава

На завершення заступник Вінницького міського голови зазначив, що бачення та бажання розвитку Вінниці та Вроцлава ідентичні та висловив сподівання, що обидві громади працюватимуть пліч-о-пліч до спільної мети.

Нагадаємо, представники Вінницької міської ради завершили навчальний візит до польського Вроцлава. Під час цієї поїздки 6 лютого було підписано Угоду про співпрацю між Вінницькою міською радою та Вроцлавським індустріальним парком.Щоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://vitatv.com.ua/misto/delehatsiya-z-vinnytsi-zustrilasya-iz

Comments

Новости