Connect with us

Культура

Далай-лама випустить свой перший альбом – Українські новини


Новини культури:Каліфорнійськім кінотеатрам дозволили відновіті роботу з 12 червня, но с ограниченной.

Влада Калифорнии опублікувалі документ з рекомендаціямі для розважальних закладів, Яким буде дозволено відкрітіся з 12 червня.

Серед них и кінотеатри – в перший годину Їм буде нужно працювати с ограниченной. Зокрема, заклади повінні буті заповнені НЕ более чем на 25%. У залі на одному сеансі має буті НЕ более 100 чоловік.

Такоже влада рекомендує уважний стежіті за тім, щоб между глядача в залі Було хоча б два метри. На кріслах бажано використовуват одноразові або міються чохли.

Якщо не вінікне ускладнень, обмеження повінні як мінімум пом'якшити примерно через два тіжні после Відкриття кінотеатрів.

Каліфорнія – Найбільший регіон в США на Сайти Вся кінопрокату, тому Відновлення роботи майданчиків в ньом стані ключовими на шляху до виходів з кризиса. Коли відкріються кінотеатри в Нью-Йорку, в іншому за ОБСЯГИ Сайти Вся в США, Місцева влада поки НЕ коментують.

Коронавірус: в Канаді відклалі розгортання 5G мережі

Ранее національна асоціація власніків кінотеатрів США вислови мнение, что до релізу "доводять" відкріється 90% залів по всьому світу. Warner Bros. Вже кілька разів могла перенести вихід фільму Крістофера Нолана з липня, однак компанія все ж не стала делать це

Если все піде за планом, то до виходів "доводять" в США буде Відкрито Вже Досить майданчиків для прокату фільму.

джерело

Comments

Новости