Connect with us

Культура

CW продолжает на следующие сезони Популярні серіали – Українські новини


Новини культури:Телеканал CW порадував фанатів відразу тринадцятий серіалів Новинам про вихід Нових сезонів.

Підсумковій список шоу, Які з'являться на екранах в 2020-2021 роках, Включає "Рівердейл" (5 сезон), "Спадщина" (3 сезон), "Флеш" (7 сезон), "Супергерл" (6 сезон), " Чорну блискавку "(4 сезон)," Легенд завтрашнього дня "(6 сезон)," Справжня американця "(3 сезон)," Зачарований "(3 сезон)," У темряві "(3 сезон)," Розуелл, Нью-Мексико "(3 сезон) и даже сильно Втрата в рейтингах" Дінастію "(4 сезон).

Такоже продовження отрімають серіали, Які встіглі продемонструваті лишь один сезон, – "Бетвуман" і "Ненсі Дрю". До речі, для спін-офф "Рівердейла" "Кеті Кін", запуск которого запланованій на 6 лютого, Вже замовлено 13 Додатковий сценаріїв.

Если Дивитися в цілому, для CW Цілком нормально заздалегідь оголошуваті про продовження шоу, но є и Незвичайна момент. Ранее телеканал не поспішав заявляті про продовження серіалів, Які даже НЕ начали транслюваті найновіші на поточний момент сезони. Саме така ситуация склалось з "Розуелл, Нью-Мексико", что стартує 16 березня, і "У темряві", точна дата Вихід которого и зовсім поки невідома.

"Ніхто НЕ недоторканній": Netflix тизери другий сезон "Нарко: Мексика" (Відео)

Набліжені до CW джерела заявили, что це своєрідна підготовка до можлівої страйку сценарістів, яка может вібухнуті цієї весни. А ось президент телеканалу Марк Педовіц рассказал, что настолько довгострокове планування "дає виробничим командам перевага при продумуванні подалі сюжетних ліній".

джерело

Comments

Новости