Connect with us

Культура

что Варто Прочитати цієї зими (Відео) – Українські новини


В цьом году я прочитавши немного более, чем зазвічай, художньої літератури. Це не Було свідомим рішенням, но схоже, мене прітягувалі історії, что дозволяють Відкривати для себе новий світ.

Зараз я намагались встігнуті Закінчити до кінця року Хмарний атлас Девіда Мітчелла. Поряд з Джентльменом в Москві и американских шлюбом, я прочитавши Тріумф Роге Грема Сімсіона и Друг – пріголомшліву повість про жінку, Якій допомагає пережитого Втрата дружба з догом. І даже поповнити колекцію оповідань збіркою Короткі інтерв'ю з покидьком Девіда Фостера Уоллеса.

Можливо, коли я буду писати про прочітані книги в кінці следующего року, до Переліку Нарешті увійде роман Уоллеса, Який Вже дуже давно Збирай Прочитати – Нескінченній жарт.

А для святкових списку в цьом году я Вибравши п'ять творів, Які, думаю, сподобаються и вам. Будь-яка з ціх книг буде прекрасним Вибори, щоб Завершити ваш 2019 й чи почату 2020 й на хорошій ноті.

Американський шлюб, Таярі Джонс

Цей роман мені порадує Прочитати моя дочка Дженн. У ньом розповідається історія однієї темношкірої пари з Півдня, чий шлюб руйнується через жахливий помилки правосуддя. Джонс настолько талановита письменниця, что їй удалось змусіті мене співпережіваті Обом головний герой, даже после того, як один з них пріймає складення решение.

Приємного читання: топові бестселери зими 2019-2020

Приємного читання: топові бестселери зими 2019-2020Читати повністю

ЦІ істини, Джилл Лепор

Лепор змогла здійсніті здавай б Неможливо – переказаті всю Історію США Всього на 800 страницах. Вона Свідомо решила збудуваті оповідання вокруг різніх точок зору, и в результате Вийшла самє чесне и безкомпромісне виклад американской истории з усіх, что я коли-небудь читав.

Зріст: Від мікроорганізмів до мегаполісів, Вацлав Смил

После того, як я Вперше почув, что один з моїх Улюблених авторів працює над новою книгою, що не МІГ дочекатіся, коли ж зможу взяти ее в руки (два роки тому я написавши, что чекаю нову книгу Сміла так само, як деякі чекають наступної части Зоряний воєн, и як и Ранее дотримуйтесь цієї заяви). Его Останній твір НЕ розчарувало. Як и Ранее, я згоден НЕ з усім, что пишет Смил, но ВІН залішається одним з кращих міслітелів.

Яку книгу рекомендує Емма Уотсон для передріздвяного настрою

Яку книгу рекомендує Емма Уотсон для передріздвяного настроюЧитати повністю

Чи готові, Діана Тавеннер

Як відомо будь-якому батькові, підготовка дітей до життя после Закінчення школи – довга і часом непроста робота. Тавеннер, яка створі ятір одних з найбільш ефективних шкіл в стране, склалось корисне керівництво – як сделать цею процес настолько гладким и пліднім, Наскільки можливо.

Навіщо ми спимо, Меттью Уолкер

В цьом году я прочитавши пару чудовим книг про людський поведение, и ця булу однією з найцікавішіх и Глибока. І Дженн, и Джон Доерр наполягалі на тому, щоб я ее прочитавши, и я радий, что Зробив це. Всі знають, як важлівій хороший нічний відпочинок – но что именно можна вважаті хорошим сном? І як его досягті? Уолкер Переконайся мене Изменить мої вечірні звички, щоб підвіщіті шанси на успіх.

Comments

Новости