Connect with us

Культура

что Варто очікуваті від нового промо-ролика "надприродного" (Відео) – Українські новини


 • 1

  "Народж! Записки божевільного матусі", Ірина Чеснова

  У психолога и популярного автора Чеснова Чима творів, корисних для вагітних и новоспеченіх мам. У Цій Книзі письменниця поділіться свята святих, продемонструвавші переживання кожної майбутньої мами. Татам, до слова, теж НЕ Завада Прочитати "Записки божевільного матусі", щоб краще розуміті своих обраніць.

 • 2

  "9 місяців щастя. Настольное посібник для вагітних жінок", Олена Березовська

  Олена Петрівна Березовська – акушер-гінеколог, на чієму Рахунку более 200 Сертифікатів в різніх областях: у жіночій сексології, в репродуктівній медицині, онкології и так далі. До ее порад Варто пріслухатіся, Аджея вона говорити не просто з позіції жінки, но и з позіції професійного лікаря.

 • 3

  "Бути мамою здорово! Вагітність и перший рік життя малюка", Лариса Суркова

  Ця книга стала справжнім бестселером, а написана вона Лариса Міхайлівною Суркової – психологом, коучем и мамою чотірьох дітей. У чому ж секрет популярності книги? Так в тому, что Суркова грунтується и на науково-теоретичні базі, и на практике Справжня мами. Автор докладно вівчає Такі Важливі нюанси, як незапланована вагітність або пізня вагітність, кесарів розтин, токсикоз, трійня и так далі. Так само Суркова поможет розвіяті страхи, пов'язані з віношуванням дитини и пологами. Загаль, ви точно не пошкодуєте про час, вітраченій на читання.

 • 4

  "Пологи без страху", Грентлі Дік-Рід

  Ця книга Вже НЕ Перше десятиліття числитися в списках найпопулярнішіх бестселерів для тих, хто чекає пологів. На щастя, вітчізняні видавництва більш ласкаві до своих чітачів и на обкладинки красуються щасливі дівчата в положенні. А вісь англомовному книга лякає обкладинка, суперечіть змісту (там великим планом зображення жінки в самому процесі пологів). Це я до чого? Чи не лякали, если Раптена вам попадеться видання з англомовної обкладинка. Справа в тому, что вся атмосфера книги налаштовує Якраз на позитивний лад. Автор обгрунтовано пояснює, что Біль во время пологів много в чому безпосередно Залежить від уровня ваших страхів. Звичайно, вас чекає аж Ніяк НЕ найлегший процес, но ві можете мінімізуваті Біль, пройшовші фізічну и психологічну підготовку.

 • 5

  "# Вагітність. Короткометражка довжина в 9 місяців", Тетяна Буцька

  Ві вагітні и вам страшно? Через подібні страхи пройшло Чима жінок. Кроме ілюзорніх фобій є ще й реальні непріємні нюанси, Такі як токсикоз або резус-негатівність. Лікар-педіатр поможет розібратіся в харчуванні, что мучити вагітних и навчить спокійніше спрійматі свой новий стан.

 • 6

  "Поради залетів", Тетяна Соломатіна

  Тетяна Соломатіна получила чудову освіту, спершись вона закінчила Одеський Медін за фахом акушер-гінеколог, потім Займаюсь КЛІНІЧНОЇ медициною и стажувалася в Бостоні, а так само працювала в дитячому Фонді ООН. Загаль, знань по темі у Соломатін предостатньо и вона щедро ними діліться. Ця книга, мабуть, стане корисне НЕ только Вже вагітнім. Це чудове посібник для мам, Які хотят дізнатіся, як розповісті про дорослішання дочкам-підліткам.

 • 7

  "Подарунок на все життя. Керівництво по грудному вигодовування", Карлос Гонсалес

  Карлос Гонсалес Визнання справжнім знавцем своєї справи, Аджея ВІН професійний лікар-педіатр и дієтолог. Книги Карлоса Неодноразово ставали бестселером. Ми Вже згадувать роботи цього автора в розділі книг по виховання дітей. У даній життя без работе Карлос зачіпає Важливі питання, пов'язані з грудним вигодовування.

 • 8

  "Пологи-просто. Вагітність, пологи, Перші місяці життя малюка – про найважлівіше в жітті жінки", Ліза Мока

  Фьюх … вісь така довга назва у книги, потім на внутрішню воно Повністю відображає ее вміст. Ліза Моко – популярний блогер, дівчина діліться знаннями про материнство з іншімі мамами. За професією Ліза – доула, тобто вона допомагає жінкам во время вагітності та пологів, підтрімуючі морально и допомагаючі має справити з будь-дрібніцею, яка при вагітності і пологах может стать Важко здійснюваною. Відрадно Бачити позицию Моки относительно материнства. Дівчина идет наперекір популярної позиції "Ти – жінка и ти повинною дива матір'ю. Лише в цьом твоє призначення". Ліза озвучує чесну мнение: жінка має право самостійно вірішуваті, коли ставаті мамою. І Вже точно не Варто делать цього заради того, щоб тобі "подали склянку води в старості". Однако Варто Зазначити, что у Лізи много неоднозначних позіцій, Які могут НЕ ВІДПОВІДАТИ ДУМКАМ лікарів (Мока НЕ ​​є професійним медиком). Ця книга более Підходить для моральної ПІДТРИМКИ, а не як абсолютно точне керівництво Опис до Дій.

 • 9

  "Добра книга для майбутньої мами. Позитивне керівництво Опис для тих, хто хоче дитину", Дмитро Лубнін

  Популярний блогер и акушер-гінеколог, Лубнін проліває світло на много важлівіх вопросам для майбутніх мам. Доктор пояснює шкоду надлишком информации про вагітність и пологи, оскількі ее складно відфільтруваті и зрозуміті, де істина, а де порожні Омейні, що не варті суєті.

 • 10

  "З чувака в отці", Х'ю Вебер

  А що це ми все про мам та про мам? Майбутнім татам теж потрібна підтримка и найти ее можна в бестселері Х'ю Вебера. Ось жили ви безтурботно, були Класна чуваками, а тут Раптена – бамц! – приємна новина: "Чувак, ти скоро станеш батьком!". Ну як тут не запанікуваті?

 • Comments

  Новости