22 червня 2022 року вшановується за церковним календарем пам’ять Святителя Кирила. У народі свято називається – Кирило Сонцеворот, Кирилів день. Також цей день особливий. День скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

Що можна і не можна робити сьогодні, обряди, прикмети, іменинники – читайте нижче у нашому матеріалі Styler.

Що треба зробити на Кирила, традиції

Раніше в народі казали, що на Кирила починалася літня спека. Адже з цієї години встановлювалася стабільно тепла погода.

Існувала прикмета, згідно з якою саме 22 червня сонце віддає землі всю свою силу. Саме тому цього дня проводили велику кількість обрядів, призваних задобрити сонце та отримати багатий урожай.

Наші пращури вірили, що особливу цілющу властивість на Кирила набувала земляниця. Ягоди, листя, квітки та коріння рослини мають загальнозміцнюючу для організму дію. З неї готували, чаї, настоянки та навіть мазі.

Аби привернути удачу, слід носити сонця, бути в гарному настрої, мислити позитивно і загадувати бажання. День можна провести на природі, бо земля має особливу енергетику на Кирила.

22 червня можна позбутися поганих звичок, негативу, спланувати своє майбутнє і загадати бажання.

Що не можна робити Лихословити, бажати зла, погано думати про когось, зваритися, особливо з рідними. Тяжко працювати фізично. Вбивати комарів після полудня, інакше їх стане набагато більше. Працювати з рослинами. Усілякі посадки та пересадки у цей день несприятливі. Якщо весь день буде йти дощ – буде багато грибів. Північно-західний вітер пророкує сиру погоду і приносить хвороби. Туман уранці стелитиметься по воді – до сонячної погоди. День спекотний – такою буде погода. Вранці йде дощ – до поганого врожаю. Вороні часто кричати – до дощу. Ластівки низько літають – до дощової погоди. Іменини 22 червня відзначають:

Олександр, Кирило, Іван, Олексій, Марія, Маріанна.

Раніше ми писали, коли краще ловити карася у цей період.

Також з’явився календар святих і вихідних на липень. Стало відомо, чи будуть українці відпочивати додатково.

Источник

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.