Connect with us

Новости региона

чим цей день особливий, що не можна робити, у кого іменини ᐉ Народна ПравдаПравославний світ 12 серпня вшановує день пам’яті апостолів від 70-ти Силі, Силуана, Кріскента, Єпенета та Андроніка, які мешкали в I столітті.

Що можна робити, а що ні, чим день особливий і у кого іменини – читайте у матеріалі Styler.

Перше назва свято набуло з тієї причини, що православна церковь вшанує пам’ять мученика Іоанна Воїна, який жив у IV столітті.

Святому моляться воїни та їхні родичі. Також у Іоанна просять заступництва від ворогів і недругів, скривджені, безневинно засуджені, просять розради скорботні. Святому молитися за повернення краденого, знаходження пропавших людей, звільнення з неволі, покарання тих, хто чинить неправильно, ображає слабких, використовує свою силу на зло.

У народного свята одразу дві назви – Іоанн Воїн, а також Силуан і Сила (Силін день, день сили).

Наші пращури помітили, якщо у цей день спекотно, то зима буде холодною.

Які прикмети 12 серпня Духота – до дощу. Насекомі особливо приставучі та кусючі – перед опадами. Поривчастий вітер завтра буде ясно. Курі злітають на велику висоту – перед дощем. Кішка заснула серед кімнати — буде тепло і сонячно. Кішка довго і старанно вмивається – до гарної погоди. Багато рябині—осінь буде дощовою, а зима морозною. Гроза — до затяжної осені. Сухий і теплий день — до врожаю грибів. Що не можна робити в цей день? Не можна рвати, топтати та псувати рослину лопух. Не можна стригти нігті та робити манікюр, можна позбутися здоров’я. Не можна лінуватися, проводити день у неробстві — проблеми і неприємності будуть накопичуватися як снігова куля. Не можна скупитися, виявляти скупість.

Іменини сьогодні святкують Авдон, Авундій, Анатолій, Андронік, Аполлоній, Валентин, Геласій, Герман, Ангеліна, Лукія.

Раніше ми писали, коли відзначатимемо Три Спаси, що потрібно зробити зробити до свят.

Також читайте про найкращі рецепти до Медового Спасу.

Источник

Comments

Новости