Connect with us

Культура

Британія випустила пам'ятну монету на честь брітанської рок-групи Queen (Фото, Відео) – Українські новини


Британський Королівський монетний двір (The Royal Mint) випустила пам'ятну монету на честь рок-групи Queen. Про це повідомляється на странице монетного двору в Twitter.

У відеопрезентації монету показує гітарист групи Брайан Мей.

"У нас тут Королівська монета номіналом в п'ять фунтів стерлінгів. На одній стороні зображення королеви (Єлизавети II), на Інший – королева (Queen – англ. Королева). Такого Ранее НЕ Було", – сказав Мей.

На монеті зображено логотип Queen и Легендарні інструменти музикантів: рояль Bechstein, Який Фредді Меркьюрі вікорістовував во время записи и віконанні композіції Bohemian Rhapsody, гітара Red Special Брайана Мея, барабан Ludwig Роджера Тейлора и бас-гітара Fender Precision Джона Дикона.

Вона возвращается: Адель готовит новий альбом

Пам'ятний монета Queen стала дерти в новій Серії "Легенди музики", покліканої вшануваті групам и артистам, и доступна в трьох варіантах – з золота, з срібла і "звічайні монети чудової якості". Ціна останніх пятіфунтовіе монет складі 13 фунтів стерлінгів (17 долларов), золота монета номіналом 100 фунтів стерлінгів обійдеться покупцям в 2 Тисячі 20 фунтів стерлінгів (2642 долара).

Queen булу засновано в 1971 году и стала однією з найбільш популярних рок-груп за всю Історію цього напрямку музики. Серед відоміх пісень – Bohemian Rhapsody, We Will Rock You, We Are the Champions, The Show Must Go On и ін. У 2001 году колектив БУВ введень в Зал слави рок-н-ролу, а в 2002 году на Алеї слави в Голлівуді булу встановлен зірка на честь групи.Comments

Новости