Connect with us

Культура

«Блогер»: співачка Jerry Heil заспівала російською мовою: аудіо – Українські новини


Молода виконавиця Яна Шімаева, відома під псевдонімом Jerry Heil, представила композицію «Блогер», написану два роки тому.

Новий трек став саундтреком до серіалу «Fake», який знімає «Новий канал».

У пісні 24-річна співачка висміює всіх, хто живе в віртуальному світі Інстаграма, а також розповідає про залежність блогерів і орієнтацію на шаблонність.

«З одного боку, «Блогер» – висміювання людей, які живуть для «Інсти». Це необов’язково блогери! Можуть бути також люди, які надивилися на картинки лакшери і зійшли з розуму. Про залежність від речей, статусу і зовнішньої оцінки. З іншого боку, це висміювання стереотипу ».

Артистка знає про що говорить, адже вона сама є успішним блогером і розуміє, як стереотипність інших заважає хорошим інфлюенсерам домагатися популярності в мережі.

https://www.youtube.com/watch?v=w5xuquqpaLA

Крім цього, співачка розповіла, що написала цей трек два роки тому. Саме з неї Яна Шімаева почала виконувати свої власні пісні, а не записувати кавер-версії: «Я написала текст в знаковий для себе день – день, коли мій YouTube канал видалили. Тоді мені пообіцяли закрити канал, якщо я не сплачу штраф за виконання каверів … Мені довелося попрощатися з 200 відео«.

«Ловлю твою вібрацію»: Артем Пивоваров випустив україномовну версію треку «Дежавю» (Відео)

Як повідомлялося раніше, в червні молода артистка Jerry Heil випустила музичне відео на англомовну пісню «#CHEWING».

джерело

Comments

Новости