Connect with us

Новости региона

Близько 1,5 мільйона українців не можуть повернутися додому з РФ,Близько 1,5 мільйонів українських громадян, більшість з яких – жінки та діти, наразі перебувають на території РФ без можливості повернутися додому. Рідні не можуть із ними встановити зв’язок.

Про це повідомляє РБК-Україна із посиланням на заяву вицепрем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольги Стефанішиної під час заходу на полях Генасамблеї ООН.

“Сьогодні як ніколи важливо використати всі наявні міжнародні інструменти захисту основоположних прав людини та підвоїти наші спільні зусилля, аби не допустити насильницької експлуатації українських громадян”, – зазначила посадовиця.

Стефанішина наголосила, що ще до початку повномасштабної війни Україна була інтегрована у європейські механізми запобігання торгівлі людьми, а сьогодні інтенсифікує співпрацю з інституціями ЄС із протидії подібним злочинам.

Нагадаємо, уповноваження Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець розповів, що Україні поки що вдалося повернути з Росії лише 51 дитину.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

Источник

Comments

Новости