Connect with us

Культура

Біллі Айлиш заспівала дуетом зі Своїм кумиром дитинства – Українські новини


Новини культури:Черговий доказ того, что в мире немає Нічого неможливого, представила 17-річна американська співачка Біллі Айлиш.

Минулого понеділка Біллі Айлиш прийшла на шоу The Late Late Show With James Corden, Пожалуйста напередодні 62-ї щорічної Музичної премії "Греммі" тимчасово веде 38-річна співачка Аліша Кіс.

Будучи номінанткой на премию (повний список претендентів на статуетку дивіться тут), Айлиш зізналася, что Вже много років є пріхільніцею Кіс.

Тому вона Довгий не могла повіріті, что 15-разова володарка "Греммі" записала в серпні цього року кавер на одну з ее найпопулярнішіх пісень – Ocean Eyes.

Це Було так дивно. Я бачила много каверів на цю пісню, но ти … Я обожнюю тебе все своє життя. Для мене це Було так: є одна нормальна річ и є Інша. Їх об'єднали, и Вийшла Щось суперненормально, – спробувала описати свои емоції Біллі.

Як доказ Біллі Айлиш показала архівне відео. На ньом вона, будучи 12-річною, співає хіт свого кумира Fallin, одночасно акомпануючі самій Собі. Реакція Аліші Кіс в цею момент булу безцінна.

Біллі Айлиш випустила черговий екстраордінарній кліп на пісню "xanny" (Відео)

Я просто люблю все, що ти робиш. Я булу рада, що ти прийнять цею подарунок в обмін на свой подарунок – пісню, якові ти дала всім нам. Ця пісня дает годину и можлівість побути просто собою, сказала Аліша юній співачці.

Взаємна любов артисток з різніх поколінь до творчості один одного не могла закінчітіся нічім іншім, як спільнім Виконання тієї самой Ocean Eyes.

джерело

Comments

Новости