Connect with us

Культура

Біллі Айлиш Присвятої свой найбільш депресивний трек братові: Подробиці (Відео)


Новини культури:18-річна володарка головного Нагороди церемонії Греммі-2020 невтомно працює над новімі хітамі.

Напередодні престіжної премії Біллі Айлиш поділілася новой відеороботі на пісню everything i wanted, в Якій з & # 039; явилася зі своим братом. Сонячно кліп розповідає про справжнього дружбу и Вірність.

Епатажності Біллі Айлиш змогла завоюваті 18-річної Біллі Айлиш удалось обійті знаменитих колег и Встановити особистий рекорд на Греммі звання "Кращий новий артист" на Греммі-2020 року, а ее легендарний трек Bad Guy получил статуетки "Запис року" і "Пісня року". Зі своєю другою студійною робот When We All Fall Asleep, Where Do We Go? вона перемогла в номінації "Альбом року". Однако співачка НЕ ​​собирается зупінятіся на досягнутості и з новим синглом everything i wanted в черговий раз підкоріла серця шанувальників.

Кліп з & # 039; явився на Офіційному ютуб-каналі за кілька днів до тріумфу віконавіці на Музичній церемонії и ставши ее прем & # 039; єрної відеороботі, з якої вона увійшла в нове успішне десятиліття. Біллі Айлиш зняла в ньом разом з братом. Відео почінається з зворушлівіх слів, присвячений Фіннеас, Який є продюсером зірки и активно спріяє розвитку ее творчості.

Подивитись Цю публікацію в Instagram

Публікація від BILLIE EILISH (@Billieeilish) 23 Січ 2020 про 12:03 PST

"Фіннеас – мій брат и кращий друг. Незалежності від обставинних, ми всегда є и будемо підтрімуваті один одного", – написала співачка на качана кліпу.

Незважаючі на Досить Сонячно атмосферу відео, Біллі Айлиш заспівала про Вірність. Пісня everything i wanted розповідає нічному кошмарі знаменітості: їй наснілося, что вона покінчіла життя самогубством, проти єдина людина, яка НЕ ​​остался байдужим – ее брат Фіннеас.

Греммі 2020: Біллі Айлиш ВСТАНОВИВ новий рекорд

Согласно з сюжетом, разом смороду їздять по нічному місту, а потім їх авто уходит на дно річки. Режисером кліпу виступив сама Біллі Айлиш, яка спродюсувала попередня роботу на трек xanny.

"Мій брат и я написали цю пісню один про одного, и я Хотіла создать картинку, яка підкреслює, что, незважаючі ні на что, ми всегда будемо разом", – прокоментувала співачка.

джерелоComments

Новости