Connect with us

Культура

Білл Мюррей получил спеціальну нагородили на кінофестівалі в Риме – Українські новини


 • 1

  Емма Уотсон в роли Попелюшки.

  У Емми Уотсон Було Досить чудовим персонажів в ее кар'єрі. Попелюшка могла б стати частина ее портфоліо разом з Белль з Красуні и Чудовисько и Герміоною Грейнджер з Гаррі Поттера. Хоча Лілі Джеймс в кінцевому підсумку получила Цю роль, Уотсон БУВ в чіслі основних кандидатів, но відмовілася від роботи, тому что Попелюшка "недостатньо резонувала з нею".

 • 2

  Енн Хетеуей в роли Аліси в країні чудес.

  Хоча Енн Хетеуей насправді знімалася у фільмі Тіма Бертона "Аліса в країні чудес" в роли Білої королеви, вона спочатку НЕ претендувала на роль. Енн булу предложено можлівість играть саму Алісу, но вона відмовілася.

 • 3

  Леонардо Ді Капріо в роли Макса з Фокус-Покуса.

  У 90-х роках Ді Капріо только починаєм свою кар'єру. Роль Макса в фентезійному фільмі Діснея "Фокус-покус" могла б стати для него великим успіхом, но ВІН вважать за краще піті на адаптованості драму "Що Гризе Гілберта Грейпа", незважаючі на набагато більшу фінансову Нагороди, якові пропонував Дісней.

 • 4

  Х'ю Джекман в роли капітана Джека Горобця.

  Автор оригінального сценарію Стюарт Бітті зізнався, что створював персонажа капітана Горобця з думкою про Х'ю Джекман (звідсі и ДЖЕК у фільмі "Капітан Джек Горобець"). Однако в 2003 году зірка "Людей Ікс" була недостатньо відома своими ролями, тому команда Діснея Вибравши Деппа. Вибір оказался вдалині: Завдяк Джонні Деппу фільм, Який повинен БУВ буті только одним фільмом, ставши франшизою.

 • 5

  Іен Маккеллен в роли професора Дамблдора.

  Іен Маккеллен БУВ запитаної на роль професора Дамблдора после того, як Річард Харріс, Який спочатку зіграв директора школи Хогвартса в дерло двох фільмах франшизи "Гаррі Поттер", помер в 2002 году. Однако Маккеллен відхілів пропозіцію, заявил, что Харріс Ніколи НЕ цінував его як актора.

 • 6

  Джон Траволта в роли Форреста Гампа.

  Роль, яка Зроби Тома Хенкса головного зіркою, булу спочатку предложено Джона Траволти, Який тоді БУВ на ПіКу своєї популярності. Траволта отказался от роли, хоча и з'явився в "Крімінальному чтіві" Квентіна Тарантіно. Прімітно, что после цього фільму кар'єра Траволти Почаїв падати, тоді як Хенкс получил свой другий Оскар як кращий актор за Цю роль.

 • 7

  Метт Деймон як Аватар.

  У недавньому інтерв'ю Метт Деймон здівував своих шанувальників Шокуюча Одкровення: Джеймс Кемерон, творець Аватара, Хотів, щоб ВІН знявся в его фантастичному блокбастері. Режисер НЕ только предложили Йому роль, ВІН кож предложили 10% прибутку фільму, яка, за данімі касових зборів, тепер оцінюється в 280 миллионов долларов. Зрештою, невідомий Сем Уортінгтон получил Цю роль, и Деймон шкодує только о том, что упустивши можлівість попрацюваті з Джеймсом Кемероном.

 • 8

  Уілл Сміт як Нео.

  У це Важко повіріті, но Вілл Сміт МІГ бі відбіваті Тисячі куль и пролітаті над матрицями. Проти, ВІН отказался от роли, щоб взяти участь у фільмі "Дикий Дикий Вест", и пізніше зізнався, что це Було правильне решение. Тоді ВІН НЕ МІГ оцініті концепцію матриці и БУВ абсолютно впевнений, что ВІН все зіпсує.

 • 9

  Мел Гібсон в роли Максимуса.

  Роль гладіатора Рассела Кроу Максимуса принесла Йому его перший (і все ж єдиний) Оскар. Тім НЕ менше, ВІН БУВ близьким до того, щоб втратіті шанс, тому что роль булу спочатку предложено Мелу Гібсону. Гібсон відхілів пропозіцію, так як ВІН відчував, что ВІН НЕ БУВ у відповідному віці для роли.

 • 10

  Аль Пачіно в роли Едварда Льюіса в "Красуні".

  До того, як Річард ГІР зачарував весь світ Едвардом Льюісом, роль Аль Пачино розглядалася як головна. Італійський актор прочитавши сценарій и даже Зробив залишкової читання з Джулією Робертс, но в підсумку отказался взяти участь.

 • Comments

  Новости