Connect with us

Культура

Atlas Weekend 2020 оголосів ще одного хедлайнера – Українські новини


После того як у 2017 году на екрани Вийшов фільм "Чудо-жінка", фанати Галь Гадот мріялі знову Побачити ее в роли Діани.

Гадот зізналася, что теперь Діана стала "більш мудрою, зрілою, но вместе с тім и самотності". А потім, за словами актриси, "відбувається Щось божевільне, и все змінюється". Хоч актриса и віражалася розплівчасто, це, можливо, БУВ НАТЯК на грандіозну битву между Чудо-жінкою и новой ліходійкою гепард у віконанні Крістен Уіг.

Минулого місяця Warner Bros. випустила перший трейлер до майбутнього фільму, в якому розповідається про возз'єднання Діани и Стіва Тревора (Кріс Пайнс), Який, здавай б, пожертвував собою, щоб Врятувати світ, в кінці Першої частини "Чудо-жінки". Саме в цьом ролику показано, як персонаж Гадот Вперше зустрічається з археологом Барбара Мінервою, яка пізніше и становится гепард.

Джуд Лоу рассказал, чи чекати его повернення в "Капітана Марвел 2"

До речі, ще в грудні 2018 року Галь написала в Instagram про Завершення зйомок "Чудо-жінки: 1984», розповівші, Наскільки унікальнім и особливо ставши для неї цею процес.

Ми знімали в чотірьох різніх місцях в трьох странах, и я так Піша тім, что почти тисяча учасников знімальної групи приходили на майданчик кожен день, вкладаючі всі свои сили в наш фільм, – поділілася Гадот.

Побачити продовження захоплюючіх пригод Діани російські Глядачі зможуть Вже 4 червня.

Comments

Новости