Connect with us

Культура

Армі Хаммер і Лілі Джеймс з’явилися на перших кадрах «Ребекки» від Netflix (Фото) – Українські новини


Український фестиваль анімації LINOLEUM, презентував трейлер і постер заходи, а також оголосив склад журі. Про це повідомляє прес-служба фестивалю.

До складу журі українського конкурсу увійшли Олександр Бубнов, Євген Бойцов і Єгор Олесов. В цьому році в національну категорію відібрано 13 фільмів.

Крім української програми, фестиваль визначить кращих в міжнародному конкурсі і серед фільмів комерційної анімації. Міжнародну програму судитимуть український режисер Микита Лиськов, а також Тюнде Фолленбрук з Ніделандов і естонець Сандер Йоон. Ця категорія стала найбільш чисельної за кількістю фільмів-учасників – 44 анімації.

У конкурс комерційної анімації увійдуть кращі рекламні ролики, трейлери і кліпи (всього 27 фільмів). Переможця в цій категорії обиратимуть Брітт Райс, Герта Зело і Олександр Трегуб.

Всі конкурсні покази тематично об’єднані темою LINOLEUM цього року – «Стати людиною». Саме цей лейтмотив закладений в трейлер фестивалю, створеному режисером, аніматором, художником і членом журі фестивалю Микитою Лиськовим. Музику для трейлера написавши МС брехунець.

Полювання на нацистів продовжиться: серіал «Мисливці» отримає другий сезон

Нагадаємо, LINOLEUM в цьому році пройде з 2 по 6 вересня. Через пандемії коронавируса його покази будуть проводитися онлайн.

джерело

Comments

Новости