Connect with us

Культура

Amazon перетворить в серіал «Дівчину з татуюванням дракона»


Новини культури:Продюсерами проекту призначені Енді Харріс ( «Корона», «Скажені пси», «Підміна») і Роб Баллок ( «Удар», «Господар долини», «Походження»).

Amazon планує створити серіал за мотивами трилогії шведського письменника Стіга Ларссона «Міленіум». Цикл складається з трьох книг: «Дівчина з татуюванням дракона», «Дівчина, яка підривала повітряні замки» і «Дівчина, яка підривала повітряні замки». Твори раніше вже неодноразово екранізувалися.

У 2009 році за всіма трьома книгами вийшли шведські повнометражні фільми. У 2010 році був знятий серіал. У 2011 році в Голлівуді був представлений фільм режисера Девіда Фінчера по першій книзі з Руні Марою в головній жіночій ролі. Продовженням цієї картини з'явився фільм 2018 року «Дівчина, яка застрягла в павутині» з Клер Фой.

Романи Ларссона розповідають про хакершу з психопатичного поведінкою Лісбет Саландер, караючої злочинців. У розслідуваннях їй допомагає журналіст Мікаель Блумквіст. Сам Ларссон називав своїх героїв виросли персонажами творів Астрід Ліндгрен Пеппі Довга Панчоха і Калле-детектив.

Продюсер «Джейсона Борна» хоче запустити франшизу

Amazon не планує використовувати в серіалі сюжети романів — будуть взяті тільки характери персонажів, а дія розвернеться в наш час, і про пригоди Лісбет Саландер розкажуть нові історії. Поки невідомо, хто напише сценарій і хто виконає головні ролі. Продюсерами проекту призначені Енді Харріс ( «Корона», «Скажені пси», «Підміна») і Роб Баллок ( «Удар», «Господар долини», «Походження»).

джерело

Comments

Новости