Connect with us

Культура

Актриса Тенді Ньютон розповіла, як боялася Тома Круза


Перфекціонізм Круза іноді негативно впливає на емоційний стан його колег.

У відвертому інтерв’ю Vulture Тенді Ньютон поділилася деякими неприємними історіями зі свого акторської кар’єри, які пов’язані з сексизмом і психологічним тиском. Один з таких випадків стався під час зйомок «Місії: нездійсненна 2» разом з Томом Крузом:

Я дуже боялася Тома. Як особистість він завжди схильний до домінування. При цьому він наполегливо намагається бути милим, але від тиску це не позбавляє. Думаю, йому здається, що тільки він один здатний виконати ту чи іншу задачу найкращим чином. Одного разу ми знімалися разом у нічній сцені. Том був незадоволений моїми діями, тому що у мене були паршиві репліки. Тоді ми відзняли цю сцену, обмінявшись ролями: він був мною, а я була їм. І це виявилося найдаремнішим рішенням … Це було немов пряме викриття. Через це мене лише сильніше охопили жах і відчуття небезпеки. Це була ганьба. Але Том гідний благословення. Я не жартую, бо він дійсно старався з усіх сил.

За словами Ньютон, пізніше був дзвінок від Круза. Актриса думала, що він хоче вибачитися за те, що сталося, але не тут-то було. На ділі Круз повідомив їй, що на наступному тижні їм належить зайнятися присмак:

«Будка поцілунків 2»: Netflix поділився дебютний трейлером фільму (Відео)

Коли ми знімали цю сцену вдруге, я прийшла на майданчик і видала все, що могла, тому що я усвідомила, чого він від мене хотів. Він просто хотів, щоб я була альфа-стервом. Я доклала всіх можливих зусиль для цього. Це не кращий спосіб домагатися від кого-то найкращих результатів. Тім не був жахливий. Справа була лише в тому, що він відчував стрес. Це був неймовірний досвід, і знаєте, хто забезпечив мені цю роль? Ніколь Кідман.

Нагадаємо, що на момент зйомок «Місії: нездійсненна 2» Кідман і Круз були одружені. Пара розлучилася в 2001 році.

джерело

Comments

Новости