Connect with us

Культура

Актриса Софі Тернер розповіла, чому ее прівернув серіал "Вижити" після "Ігри престолів" — Українські новини


Новини культури:Серіал розповідає про молоду жінку Джейн (Софі Тернер), яка страждає від депресії и тривоги.

Наступний телевізійний проект после "Ігри престолів", в якому Глядачі побачать Софі Тернер, — серіал "Вижити", его показ почався на недавно створеної платформі Quibi.

После Вихід з реабілітаційного центру Джейн собирается покінчіті життя самогубством. Альо літак, в якому вона Летіла, падає. У живих залішаються только Джейн и Інший пасажир на имя Пол (Корі Хокінс). Тепер героїня винна докласті всех зусіль, щоб Вижити.

Софі Тернер так пояснила свой вибір новой роботи в інтерв'ю Popsugar:

Моє серце всегда належало телебачення. З того моменту, коли я Почаїв роботу над "грою престолів", рівень телебачення ще віріс. Планка якості поставлена ​​дуже високо, тому такими проектами займатіся дуже цікаво.

Стрічка Повністю закінчена: режисер "Джеймса Бонда» не допрацьовуваті фільм

Проект Quibi актриса Вибравши НЕ только через цікавій роли, а й через цікавого формату, в якому Quibi знімає свои серіали. Контент даного порталу розрахованій на переглядання з екранів мобільних телефонів. Тому длительность серій в "Вижити" ставити Всього десять хвилин.

Мене приваб до сценарію то, як точно Було описано Психічне захворювання дівчини. Це виглядаю дуже реальним. Такоже мені сподобалося, что дівчина, прістрасно Бажала померти, приходити до того, что змушена боротися за життя, якові Ранее вона НЕ цінувала. І тієї факт, что в коротких серіях необходимо Передат Досить емоцій, щоб захопіті глядача, теж Відава мені Варта випробування для мене як актрису.

джерело

Comments

Новости