Connect with us

Культура

Актор Кіану Рівз может з'явитися в новому проекті Marvel – ЗМІ – Українські новини


У неділю, 29 березня, на шоу Голос країни-10 состоялся черговий етап вокальних "нокаутів".

В ході ефіру Глядачі каналу "1 + 1" побачим Виступ переможця шоу Голос.Діті-2 Романа Сасанчіна, зірки серіалу "папік" Дар'ї Петрожіцкой, якові Дана Балан "вкрав" у Тіні Кароль, найепатажнішою учасниці сезону Христини Карабанова, студента з Китаю та других вокалістів.

Тренер підготував з підопічнімі чуттєві и дінамічні треки, Які заставил его колег розгледіті головного конкурентів на победу в шоу. Так хто ж з учасников зумів завоюваті місце в Наступний етапі телепроекту?

Назар Яцишин

Талановитий учитель історії дерти почав боротьбу за місце в прямих ефірах. ВІН Вийшов на сцену з чуттєвої композіцією Forever young, зачарувавші зірковіх тренерів. Тіна Кароль назвала виконання "кристально чистим", зазначилися, что бачіть хлопця у фіналі цього шоу. Наставник учасника без Ваганов віддав вокалісту Перше крісло.

Дарина Петрожіцкая

Далі за місце в шоу Вийшла и русский актриса и зірка серіалу "папік" Дарина Петрожіцкая. Дівчина зізналася, что Завдяк вокальному проекту ее начали впізнаваті на ВУЛИЦЯ и назіваті НЕ ім'ям ее героїні в стрічці. Для вокальних нокаутів ее наставник Вибравши Колискова "Ой, ходить сон". Дарина Петрожіцкая ніжнім вокалом зачарувала весь зал и зірковіх тренерів.

Дівчина посіла Перше крісло, посунувші Назара Яцишина.

Індіра Едільбаева

Східна красуня є однією з найсільнішіх вокалісток в команді Дана Балана. Довести це співачка змогла и в "нокаут". Тренер Вибравши для учасниці хіт Ерос Рамазотті Cose della vita и не прогадав – судді и Глядачі аплодувалі стоячих. Своїм сильним Виступ Індіра змістіла з первого крісла Дарину Петрожіцкую.

Крістіна Карабанова

Наступний в вокальних нокаутом взяла участь найепатажніша вокалістка командіровку Дана Балана Крістіна Карабанова. Перед виходом вона зізналася, что має Особливий зв'язок з тренером и тепер назіває собі "дівчиною Дракули". Саме їй Дан Балан віддав улюблений трек зі свого плейлиста – запальний пісню Supergirl. Однако спроба змусіті ревнуваті Тіну Кароль не увінчаліся успіхом: зоряний тренер зазначилися, что Христина Дійсно "людина Дана".

Вокалістка посіла Третє крісло и может віявітіся на Грані виходом з проекту.

Сюй ЧуаньЮн

Ще один романтик командіровку Дана Балана підкорів серця глядачів. Сюй ЧуаньЮн решил присвятитися свой Виступ всім людям, Які борються з коронавірусів. Тіна Кароль зізналася, что відчула переживання китайського вокаліста через сітуацію з епідемією, яка бушувала ще взимку. На годину зйомок вокальних нокаутів COVID-19 Ще не Добрава до України.

На жаль, пісня Вітні Х'юстон и неперевершений вокал НЕ допомоглі Сюй ЧуаньЮну завоюваті місце среди вокалістів прямих ефірів.

Роман Сасанчін (крадіжка Тіні Кароль)

Провів весь ефір на Голка 17-річний Роман Сасанчін. Переможець шоу Голос.Діті-2 Вийшов на сцену останнім, коли всі стільці були Вже зайняті. После виступа хлопця Дан Балан оказался перед складним Вибори – Роман Сасанчін або Назар Яцишин. Весь зал переконував тренера віддаті предпочтение Роману, но наставник решил далі йти з Назаром.

Однако Тіна Кароль, яка привела Рому до перемоги на дитячому Голосі, скорісталася правом "крадіжкі" та забрала хлопця в свою команду. Таким чином, Роман Сасанчін автоматично становится фіналістом Голосу країни-10.

Галина Рудик

Чи не забагато конкурсантів вірять в сили талановітої вокалісткі з дитячим голосом Галини Рудик. Однако вона впевнена уходит до прямих ефірів, демонструючі переконливою вокал и ніжність.

І хоч Зіркові тренери не були в захваті від виступа Галини Рудик, самє їй Дан Балан віддав чверть крісло. У тій же година з Христиною Карабанова тренер решил попрощатіся и Побачив характер дівчини, яка НЕ ​​захотіла даже підійті до наставнику. У тій же година стало відомо, что Індіра Едільбаева стала учасниця прямих ефірів.

Тамара Балюк

"Голос країни 10 сезон": як пройшов десятий ефір шоу (Відео)

Молода матуся Тамара Балюк решила в черговий раз Показати, на что здатно. Здаватіся и відмовлятіся від місця в прямих ефірах вона НЕ має наміру, тому сексуально и чуттєво Виконала пісню. Однако переконаті Дана Балана вона НЕ змогла своим Виступ. Тамара Балюк зайнять місце на так званій "лаві запасних".

Дарина Петрожіцкая стала наступна учасниця "Голосу країни-10", яка виступа в прямих ефірах.

Анастасія Балог

Поборотися за місце в чвертьфіналі "Голосу країни-10" Вийшла одна з наймолодших вокалісток шоу – 16-річна Анастасія Балог. І хоч досвіду віступів їй бракує, однак ее вокал підкорює З першого ж нот. У нокаутом Анастасія Виконала композіцію Лані Дель Рей, якові НЕ всі артисти могут Виконати.

Дан Балан назвавши дівчину "артистом з Великої літери" і віддав їй Перше крісло. Анастасія Балог стала третьою учасниць, яка буде в прямих ефірах. У зоне Вихід з шоу оказался Назар Яцишин. А ось Галина Рудик Вже зайнять місце на "лаві запасних".

Comments

Новости