Connect with us

Культура

Актор Білл Мюррей похваливши сценарій фільму "мисливці за привидиться: Спадкоємці" – Українські новини


26 січня на телеканалі "1 + 1" состоялся другий випуск ювілейного десятого сезону шоу "Голос країни". За право стати частина командіровку Суддів MONATIK'а, Дана Балана, Тіні Кароль, Потапа и Насті Каменських боролися 12 вокалістів.

У чіслі учасников іншого ефіру опінію бек-вокалістка MONATIK'а – починаючі співачка Lida Lee и актриса Дарина Петрожіцкая, яка Виконала головну роль в серіалі "папік". Дивіться далі три кращих виступа цього вечора.

Марко Квітка (команда MONATIK'а)

Єдиним, кому пощастило Розгорнутим всі Чотири суддівськіх крісла, ставши 24-річний бек-вокаліст співака Костянтина, учасника 6 сезону "Голосу країни", Марко Квітка. Хлопець прийшов на проект з піснею World, hold on музиканта Bob Sinclar. Виступ молодої людини сподобалося всім суддю без вінятку. Продовжуваті доля в проекті вокаліст буде в команді MONATIK'а.

Сергій Асафатов (команда MONATIK'а)

Три тренерськіх крісла розгорнув мультіінструменталіст Сергій Асафатов з Вінниці. Молода людина віховувався в дитячому будинку и прагнем дива відомим співаком. "Багато існує стереотіпів, людям з дитячих будинків важче досягті чогось в жітті. Тому я прийшов на" Голос країни ", щоб довести на власному прікладі, что все насправді можливо. Вірте в свои мрії и йдіть до своєї мети, чи не Дивлячись ні на что ", – сказав вокаліст.

Для "сліпих прослуховувань" хлопець Вибравши хіт групи "Бумбокс" – "Вахтерам". До него повернув Тіна Кароль, MONATIK, а такоже Потап з Настею. Каменських Одразу впізнала Сергія, оскількі ВІН БУВ ее підопічнім на "Х-факторі". Своїм наставником на "Голосі країни-10" Асафатов Вибравши MONATIK'а.

Ерлан Баібазаров (команда Потапа и Насті Каменських)

29-річний музикант пріїхав з Казахстану. Там ВІН працює таксистом, но Мріє про кар'єру співака. Для шоу "Голос країни" молодий людина Вибравши пісню Feel it still. До хлопця повернулись почти всі тренери. Єдиний, кого не Переконайся Ерлан, ставши Дан Балан. Вокаліст продовжіть доля в проекті в команді Потапа и Насті Каменських.

В цілому ж в Наступний етап шоу "Голос країни-10" пройшли 9 учасников. Найбільше вокалістів до своих команд набрали MONATIK и Настя Каменських з Потапом – по три учасники.

Команда Дана Балана:

Крістіна Карабанова

Сергій Клейніс

Команда Тіні Кароль:

Дарина Петрожіцкая

Нацвідбір 2020: результати Жеребкування півфіналістів (Відео)

Команда Потапа и Насті:

Карина Балашова

Ерлан Баібазаров

Єгор Шагако

Команда MONATIK'а:

Сергій Асафатов

Марко Квітка

Ліда Лі

Нагадаємо, Наступний випуск шоу "Голос країни-10" состоится Вже через тиждень, 2 лютого. Найцікавіші его події традіційно відстежуйте на страницах theLime.

Comments

Новости