Connect with us

Культура

Ахтем Сеітаблаєв получил нагородили за кращий чоловічу роль на Босфорській кінофестівалі – Українські новини


Новини культури:Ахтем Сеітаблаєв, Який зіграв в головну роль в Українському фільмі "Додому", получил нагородили за кращий чоловічу роль.

Український фільм Нарімана Алієва "Додому" Визнання Кращим іноземним фільмом 7-го МІЖНАРОДНОГО Босфорської кінофестівалю.

Про це повідомляється на офіційній странице в фейсбуці фільму "Додому". Церемонія нагородження відбулася 25 жовтня в Стамбулі. Відзначається, что кроме фільму "Додому", за победу в міжнародному конкурсі змагає ще 8 стрічок з різніх стран.

"Додому" Визнання Кращим іноземним фільмом 7-го МІЖНАРОДНОГО Босфорської кінофестівалю! А нагорода за кращий чоловічу роль получил Ахтем Сеітаблаєв. Наріман Алієв особисто получил нагороди ", – йдет в Повідомленні.

Подивитись Цю публікацію в Instagram

Публікація від (@evgefilm)

Повнометражна стрічка "Додому" Нарімана Алієва, яка в 2019 году Єдиною вісувалася на Оскар від України, попала в перший лонгліст премії Оскар. Відомо, что русский Прем'єра стрічки відбулася на 10-му Одеська кінофестівалі, де ВІН кож БУВ уявлень в Міжнародній Програмі и получил гран-прі фестивалю. Зокрема, фільм такоже БУВ уявлень в рамках Каннському фестивалю 2019 року в конкурсній Програмі "Особливий погляд". Фільм "Додому" Вже ставши Кращим фільмом МІЖНАРОДНОГО кінофестівалю в Бухаресті (BIFF).

Якого персонажа з "Гаррі Поттера" Хотів зіграті Кіт Герінґтон

Що відомо про фільм "Додому"?

Український фільм "Додому" ставши четвертою робот молодого українського режисера крімськотатарського походження Нарімана Алієва. У фільмі розповідається про Історію кримського татарина и его двох Синів, Які віїхалі до Києва после анексії Криму. Через смерть одного з них батько пріїжджає до Києва, щоб забрати Тіло назад і поховати согласно з мусульманського традіціямі. У тій же година Інший син НЕ розуміє решение батька и спожи Дотримання традіцій. Головні роли виконан Знамениті українські актори – Ахтем Сеітаблаєв, Ремзі Білялов, Віктор Жданов и Дарина Баріхашвілі. Продюсером фільму став Володимир Яценко. Виробник – LimeLite.

джерелоComments

Новости