Connect with us

Новости региона

Агенти ФБР шукали в будинку Трампа документи, пов’язані з ядерною зброєю,Обшуки співробітників ФБР у маєтку екс-президента США Дональда Трампа Мар-а-Лаго були пов’язані з пошуком секретних документів, що стосуються ядерної зброї.

Про це пише РБК-Україна із посиланням на The Washington Post.

За інформацією видання, рейд ведомства підтверджує високу стурбованість влади країни щодо секретних даних та ризику їх потрапляння в “чужі руки”.

“Джерела не надали додаткових подробиць про те, яку інформацію шукали агенти ФБР, у тому числі стосувалося це ядерне зброє, що належить Сполученим Штатам чи якійсь іншій країні. Вони також не сказали, були такі документи виявлені в ході обыску”, – йдеться у матеріалі.

Як зазначає WP, матеріали про ядерне оружня є особливо конфіденційними і зазвичай доступні обмеженому колу держслужбовців.

Видання не виключає, що опублікування матеріалів про подібні зброєння США стало б подарунком для противників держави, які бажають розробити спосіб протидії цим системам.

Нагадаємо, вчора, 9 серпня, стало відомо про обыски у будинку експрезидента США Дональда Трампа. За словами колишнього глави США, таким чином радикальні ліві демократи як би заважають йому балотуватися на пост президента у 2024 році.

Ще у квітні Міністерство юстиції США заявило про початок розслідування за фактом вивезення Трампом офіційних президентських документів до резиденції.

Источник

Comments

Новости