Connect with us

Новини Вінниці

1300 подарунків для дітей деокупованого міста передали


Велосипеди, самокати, канцтовари, іграшки та одяг. Більше тисячі подарункових коробок передали з Вінниці юним жителям окупованої та постраждалої від расистської навали Балаклії.

Подарунки збирали як вінничани, так і бажаючі з інших регіонів. Кожен пакет підписаний за віком – для хлопчиків і дівчаток. Перевезення гумових вантажів здійснює Вінницька міська рада. Разом із волонтерами до Балаклії їдуть і координатори Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу.

Індивідуальні коробки, створені для кожної дитини – 1300 коробок. Окремо – велосипеди, – каже Олена Стеценко, координаторка проекту «Вінниця-Балаклія».

Подарунки збирали як вінничани, так і бажаючі з інших регіонів. Волонтерка Олена Стеценко розповідає, що на кожне звернення та пропозицію допомоги люди відгукуються одразу та активно.

Подарунки з «Нової пошти» відправляли багато, зокрема з Луцька та Тернополя. Багато вінничан відгукнулися на прохання – приносили печиво, іграшки, канцтовари, – додає Олена Стеценко.

Вінничани передали 1300 подарунків для дітей з окупованого міста

До проекту «Разом» також долучилися волонтерські організації.

Раніше виділяли 10 мільйонів гривень на відновлення квартир, автобусів, генераторів… Вінниця також будувала плани щодо співпраці на майбутнє, – каже координатор Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Дмитро Мира.

За його словами, важливо вивчити потреби мешканців окупованого українського міста та допомогти їм оговтатися від лиха, яке принесли «визволителі».

Вінничани передали 1300 подарунків для дітей з окупованого міста

Два генератори, призначені для точки Нескореності та для Балаклійської лікарні, ми беремо від дружнього волонтерського фонду, – каже Олена Стеценко.

Волонтери завжди намагаються сформувати та доставити вантаж якнайшвидше, однак дати туру для точності не уточнюються.

Нагадаємо, працівники Вінницького міського управління в рамках акції «Діти дітям» долучилися до збору індивідуальних боксів для дітей із звільненої Балаклії. Вже цього тижня пакунки передадуть балаклійцям, дружньому Вінниччині.Щоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://vitatv.com.ua/misto/1300-podarunkiv-dlya-ditey-deokupovanoho

Comments

Новости