Connect with us

Культура

Популярний український балет виступив в Києві – Українські новини


Новини культури: 2 листопада в Києві покажуть єдиний в 2019 году балет The Great Gatsby.

Проект уже побував в 30 містах Європи, его подивуватися 70 тисяч глядачів, а в столиці України постановка відзначіть 5-річний ювілей.

Балет стартував в Києві 28 жовтня 2014 року, з тих пір его побачим в Берліні, Франкфурті, Каннах, Паріжі, Женеві, Відні.

The Great Gatsby Ballet – це однойменна постановка роману американського письменника Френсіса Фіцджеральда, розказать в танці. "Великий Гетсбі" – це історія про любов и мрії, зраді и смерти. Про ті, як бідний хлопець став мільйонером заради прекрасної дівчини, что полонила его серце, і "дорогою ціною заплативши за Надто довгу Вірність єдіній мрії".

"Сам по Собі роман емоційно колоритний. Тут дуже много Яскрава фарб: любов, Розчарування, Прагнення до мрії, смерть. Це все показується с помощью пластики и піджівлюється с помощью музики", – поділівся виконавець головної роли Денис Матвієнко.

Atlas Weekend 2019: програма іншого дня фестивалю

Міні-тур в честь 5-річчя балету розпочнеться в Німеччині, а после концерту в Києві трупа відправіться з балетом в Дніпро (4 листопада) и Вперше виступив в Тель-Авіві.

джерело

Comments

Новости