Connect with us

Культура

На Одеський кінофестівалі відбулася Прем'єра фільму "U311" Черкаси "- Українські новини


На 10-му Одеська міжнародному кінофестівалі 16 липня Глядачі побачим ще два фільми МІЖНАРОДНОГО конкурсу — "Людина, яка купила Місяць" і "Шлях Згода", а такоже картину національного конкурсу "U311" Черкаси ". Про це сообщает пресс-служба ОМКФ.

"Національна Конкурсна програма продовжено по-русски прем'єрою стрічки на міжнародному конкурсі. Картина є копродукцією Италии, Аргентини та Албанії и розповідає комедійну Історію про сардінському рибака, Який заради коханої жінки готов на все — даже пообіцяті Місяць." Фільм побудованій на тих стереотипах, Які сардінці Самі Використовують для того, щоб Показати, Які люди живуть на Сардінії ", — рассказал режисер.

В рамках Міжнародної конкурсної програми такоже пройшов показ фільму китайського режисера Луо Ханьсіна "Шлях Згода", что є дебютний ігровий Робот молодого автора, Який особисто ее представивши.

Історію Зоряного Злет и Безславні Падіння титану кіно Харві Вайнштейна можна Було подивитись у фільмі "Вайнштейн", зняти режисером документального кіно Урсула Макфарлен. Світова Прем'єра фільму відбулася на кінофестівалі "Санденс", де відразу получила Позитивні Відгуки Світової преси.

Спеціальною подією фестивалю в рамках СПІВПРАЦІ з HeForShe (глобальний рух солідарності на підтрімку гендерної рівності від UN Women (ООН Жінки) ставши показ фільму "Порок надії" (The Vice of Hope) італійського режисера Едоардо Де Анжеліса, дія которого розгортається в нетурістічній Италии — маленькому містечку, де заправляє мафія, а его жителі и мешканка зав'язані в наркотрафікеа, простітуції та торгівлі новонароджених. Прем'єра стрічки відбулася в некогда году на фестивалі в Торонто, а на кінофестівалі в Риме фільм получил Приз глядацькіх сімпатій.

Одеський кінофестиваль 2019: у чому з'явилися зірки на червоній доріжці

У фестивальних центрі "Батьківщина" відбулося кілька творчих зустрічей и майстер-класів. Зокрема, Майкл Бейзер (сценарист и шоуранер, Який Вже много років очолює сценарний и продюсерський факультет Ванкуверской кіношколі) провів лекцію "Чорнобиль": Створення персонажів, розповідають Важливі історії ". Майстер-клас состоялся за ПІДТРИМКИ інформаційного партнера ОМКФ — медіафоруму Kyiv Media Week спільно з Ванкуверской кіношколою.

Такоже Барбара Столл (телепродюсер) провела лекцію "Препродакшн! Невідома зірка телехітів!", А Катріель Шорі (директор Ізраїльського кінофонду) поділівся досвідом на зустрічі "Творчий ініціатор — Продюсер — Мисливець — Постійна полювання на хорошу Історію". "Кіно — це Сильний інструмент, Який режисерів та сценаристів Використовують для маніпуляції аудіторією. Тут Варто пам'ятати про" червоних лініях ", цінностях и професійної чесності", — сказав Катріель Шорі.

Comments

Новости