Connect with us

Культура

Названа дата прем'єри последнего сезону "Американської сімейкі" – Українські новини


Новини культури: Вона зайнять місце за суддівськім столом Х як запитаних член журі.

Напередодні 10 сезону вокального шоу "Х-фактор" (СТБ) Розкрити имя ще одного члена журі.

Грандіозне Святкування 10-го дня народження шоу "Х-фактор" на СТБ набірає обертів! Прівітаті проект збіраються всі найяскравіші артисти шоу-бізнесу. Смороду з'являються як за лаштункамі проекту, так и за суддівськім столом, тому практично кожен день учасников зустрічає нова четвірка журі. Заради коханого проекту на один день в Україні прилетіла зірка СВІТОВОГО джазу, грузинська співачка и композитор Ніно Катамадзе. Ніно НЕ пріховує радості знову опінітіся на "Х-факторі".

"Я дуже щаслива знову Побачити Улюблених колег, друзів и знімальну групу. Я Згадую проект щоразу з дуже трепетно ​​любов'ю, і мені Вже давно хотілося їх всех Побачити, тому я з задоволений пріїхала сортаменту сьогодні!", – поділілася Катамадзе.

Нова ведуча 10 сезону шоу "Х-фактор": хто замінить Оксану Марченко

Ніно Вже булу в кріслі Х в п'ятому и шостому сезонах шоу. Ее підопічний Дмитро Бабак ставши переможцями "Х-фактор" -5. На цею раз, у Ніно Катамадзе, як и у других запитаних Суддів, є унікальне право – подарувати учаснику квиток в тренувальний табір, незважаючі на вердикт колег.

До слова, Олег Винник та Ігор Кондратюк теж з'являться на проекті в якості запитаних журі. Перший замінить Алессандро Сафіна, а другий – Олю Полякову.

джерело

Comments

Новости