Connect with us

Культура

Катрін Деньов прилетіла в Україну на Одеський кінофестиваль — Українські новини


Новини культури: 74-річна французька актриса Катрін Деньов прібула вчора, 19 липня, в Україні, щоб стати зірковою гостею Одеського МІЖНАРОДНОГО кінофестівалю.

Знаменітість проведе в Одесі Всього два дні.

Катин Деньов стала спеціально запрошеної гості події и получит Почесну нагородили ОМКФ — "Золотого Дюка" за внесок у кіномистецтво. Додамо, что Одеський кінофестиваль проходитиме з 12 по 20 липня.

Цікаво, что в рамках фестивалю Глядач будут представлена ​​міні-ретроспектива трьох найкращих фільмів за участю Катрін Деньов, а такоже буде майстер-клас від легенди французького кіно.

В інтерв'ю видання ТСН Деньов розповіла про секрет своєї популярності. "Це не может буті только зовнішність", — заявила вона.

Катрін Деньов Придбай Популярність после легендарного фільму "Шербурзькі парасольки", Який Вийшов в 1964 году. Стрічка стала знаменитою через музику Мішеля Леграна. А Завдяк роли ніжної и меланхолійної дівчата Женев'єві имя Катрін Деньов получил Визнання. Стрічка получила Золоту пальмову гілку на Каннському кінофестівалі в 1964 году, а такоже Чотири номінації на "Оскар".

"Я дуже прив'язана до цієї стрічки, вона до ціх пір одна з найважлівішіх для мене", — зазнача легендарна актриса.

На Одеський кінофестівалі відбулася Прем'єра фільму "U311" Черкаси "

Додамо, що не только Катрін Деньов є запрошеної іноземної знаменітістю в рамках Одеського кінофестівалю. Зірка серіалу "Всі жінки — відьми" та одна з активних учасниць жіночого руху #MeToo проти сексуальних злочінів Роуз МакГавен такоже відвідала Україну.

джерело

Comments

Новости