Connect with us

Культура

Катрін Деньов презентувала фільм "Прощання з Вночі" на Одеський кінофестівалі — Українські новини


Новини культури: Легенда французького и СВІТОВОГО кіно Катрін Деньов прібула в Україну в якості спеціальної Гості Одеського кінофестівалю.

Зірка прилетіла до Одеси в п'ятницю, зустрівшісь з шанувальник и журналістамі. Ее чека теплий прийом и много квітів.

У суботу актриса проводити майстер-клас для учасников фестивалю. При цьом через великий ажіотаж Організаторам довелося перенести Зустріч Деньов у великий зал Одеської музкомедії.

На кінофестівалі показують ретроспективу фільмів за участю знаменітої актриси. Стрічку "Прощання з Вночі" Андре Тешине вона Вже представила особисто.

"Насправді, це тієї фільм, Який я дуже полюбила. Мені дуже подобається історія, сюжет. І мені дуже подобається героїня, якові я граю. Це фільм, в якому Досить чітко вісловлюється позиція. Я думаю, стрічка буде Дуже близько жінкам, так як много хто з них могут уявіті сітуацію, подібну сюжету фільму, и поставити собі на місце моєї героїні ", — сказала артистка во время представлення фільму.

Суботнім вечором пройде церемонія закриття кінофестівалю. Планується, что Деньов ее відвідає и буде бліщаті на червоній доріжці Оперного театру як найочікуваніша зірка. Во время церемонії їй вручати Почесну нагородили ОМКФ — "Золотий Дюк" за внесок у розвиток кіномістецтва.

Катрін Деньов прилетіла в Україну на Одеський кінофестиваль

Катрін Деньов зіграла в більш чем в 100 фільмах. Трампліном в великого кіно стала ее роль Женев'єві в знаменитому мюзіклі "Шербурзькі парасольки". Актриса двічі удостоєна премії "Сезар" за кращий жіночу роль — у фільмах "Останнє метро" (1981) і "Індокітай" (1993).

джерело

Comments

Новости